REKLAMA
REKLAMA

8 znamení, že vás opravdu miluje

Ale za pár měsíců, když první zamilovanost přejde, to může být jinak. Začnete občas možná přemýšlet o tom, jestli vás stále miluje jako na začátku. Jestli s vámi chce ještě být. Jestli vás obdivuje tak jako dříve. 

Tady je 8 znamení, podle kterých jasně poznáte, že jste pro něj jeho velká láska:

1. Žárlí

A to nejen na kluky, kteří se kolem vás točí, ale dokonce i na vaše přátele a kamarádky. Chce s vámi totiž trávit co nejvíc času a dvakrát nestojí o to, aby se o vaši pozornost dělil s někým dalším. 

2. Zajímá se o vás

Zní to jako samozřejmost… Jestli vás ale skutečně miluje, zajímá se nejen o to, co děláte, jak se cítíte, co vás těší a trápí. A vyslechne od vás i ty nejnudnější historky o vašich kolegyních, které nikdy neviděl.

3. Vše vám vypráví jako první osobě

Když má problémy, starosti, ale na druhé straně i úspěchy nebo zažije něco veselého, jste vy vždycky ten první člověk, s kterých to chce sdílet. Když o něčem přemýšlí nebo na něco vzpomíná, jsou to většinou události, které jste prožili spolu? To je důležitá známka toho, že chce s vámi sdílet svůj život.

4. Stará se o vás

Když vám není dobře, má o vás starost, když máte stres, podporuje vás, když jste s někým ve sporu, stojí za vámi. Pokud se můžete spolehnout na to, že vás podrží v každé složité a těžké situaci, pak vás určitě miluje.

5. Chce s vámi být

A to nejen v čase, který máte pro sebe předem vyhrazený. Když vám zavolá do práce, že jde kolem, a ať s ním zajdete na kafe, když občas vynechá drink s kamarády, protože chce být radši s vámi, to vše jsou jasná znamení, že jste jeho láska. A taky že ho vaše přítomnost dělá šťastným. 

6. Nosí vám dárky

A tím nemyslíme hned auta, drahé kabelky a diamanty (i když to se samozřejmě taky počítá!). Mohou to být drobnosti, které dokazují, že na vás během dne myslí a že vás chce potěšit. Kytka, čokoláda, váš oblíbený sýr, voucher na masáž… 

7. Dělá kvůli vám kompromisy

Schopnost dělat kompromisy není pro každého samozřejmá. A není taky samozřejmostí vůči komukoli. Kompromisy a ústupky děláme jen vůči těm nejbližším. Pokud z lásky k vám dělá věci, na které by jinak nepřistoupil, pak je dost jisté, že vás miluje.

8. Chce, abyste patřila do jeho světa

Pokud stojí o to, abyste poznala všechny jeho kamarády, jeho rodinu a rád vás seznamuje s každým, koho jste z jeho okolí ještě něznala, tak to je dobrý důkaz toho, že je do vás zamilovaný. Stojí o to, aby všichni kolem něj viděli, jak šťastným jste ho udělala. 

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA