REKLAMA

Bad Boy nebo romantik? Na jaké kluky letíte a co to o vás vypovídá?

REKLAMA

Pokud si vybavíte všechny vaše bývalé partnery, dost pravděpodobně na nich najdete určité věci, v kterých se podobali. A netýká se to jen vzhledu. Obvykle se totiž stále zamilováváme do stejných typů, třebaže s většími či menšími nuancemi. Co o vás říká váš “vkus” na muže?

Typ 1: Bad Boy

Motorky, divoké party, tetování, neodolatelné charisma a sexappeal, testosteronu na rozdávání a občas sklony být trochu macho. To je typický Bad Boy. Pokud stojíte o takové partnery, máte nejspíš jednu z následujících dvou charakterových vlastností: 1. Jste spíše plachá a zdrženlivá a “zlobivý kluk” vám imponuje svou nespoutaností, cítíte z něj dobrodružství a vzrušující život a to vše s ním chcete prožívat, protože sama to neumíte. Ale jakýkoli pokus o společný život selhává, protože on se prostě vázat nemíní. 2. Nebo jste stejně divoká jako on, partnery si hledáte hlavně pro zábavu a život je pro vás jedna velká party. 

Typ 2: Maminčin miláček

Je pozorný, ohleduplný, dobře vychovaný a stojí vždy nohama na zemi. Jeho rodina je pro něj na prvním místě a kolik bude mít jednou dětí, má už teď přesně naplánované. Typické pro něj je, že ke své matce se chová s úctou a nikdy o ní nemluví ošklivě. Jestliže vás přitahují takové typy mužů, jste nejspíš rozumná a rozvážná. Ve vztahu milujete pocit bezpečí a přejete si takového kluka, který spontánně nevyhledává žádná dobrodružství, ale který vám dá určité jistoty a společný život plánuje dlouho dopředu.

Typ 3: Romantik

Svým emocím dává vždy volný průchod a nijak se nestydí, když mu občas ukápne i pár slz. Za svými pocity si vždy stojí, nechává se jimi řídit a je absolutní romantik. Ženy, které stojí o takové typy, touží po velké lásce. Nejraději by celé dny byly po boku partnera a nikdy ho neopouštěly. Jsou velmi citlivé a své city, pocity a celý svůj život potřebují s někým sdílet.

Typ 4: Zkušený (a bohatý)

Pro vaše bývalé partnery je typické, že byli o dost starší než vy? Zkušení muži ostřílení životem, kteří si ho umí vychutnat všemi smysly a kteří vás obvykle okouzlovali svými znalostmi, rozhledem a často i bankovním kontem? Pak patříte k ženám, které potřebují k někomu vzhlížet a které své partnery chtějí obdivovat pro jejich řeči i činy. Možná jste měla složitý vztah s vaším otcem? Do jisté míry vám jej nyní supluje váš partner, od něhož se necháváte ráda hýčkat a opečovávat jako jeho malá princezna…

Typ 5: Malý kluk

Pojmy jako smysl pro pořádek nebo organizace času, práce nebo čehokoli jiného jsou pro něj naprosto cizí. Bývá nepraktický, často pohodlný a se vším si dává načas. Často bývá mladší než jeho partnerka, ale jako společník velmi příjemný a milý. Pokud se vám líbí takové typy mužů, jste nejspíš jejich pravý protiklad. Stojíte na vlastních nohách, organizujete život nejen sama sobě, ale i vašemu partnerovi, který na vás v mnoha věcech spoléhá a ví, že když je problém, vy ho vyřešíte. Že byste měla nějaký drobný mateřský komplex? Nebo máte “pomáhací” syndrom? Ani jedno, ani druhé, prostě vás naplňuje, když se o svého partnera můžete starat. 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA