Čtení z dlaně – co prozradí?

Když na délce záleží...
Při věštění i odhadování povahy hrají roli nejen čáry na dlani, ale třeba i velikost prstů. Jestli si chcete zkusit zavěštit nebo se víc dozvědět o povaze a sklonech svého miláčka, zmocněte se nenápadně (nebo i nápadně) jeho ruky a prozkoumejte, jak mu vyrostl prsteníček. Pokud je pěkně dlouhý, prozrazuje vysokou hladinu testosteronu, mužského hormonu. Dlouhý prsteníček naznačuje, že váš milý (kromě vysoké mužnosti) vykazuje úspěchy ve sportu, má sklon k riskování, ale taky značnou potřebu pozornosti; aby ji získal, někdy rád flirtuje… Muži s dlouhým prsteníčkem se chtějí prezentovat v dobrém světle. Je to pozůstatek z časů, kdy samci mezi sebou zápasili o samice. Proto taky dlouhé prsteníčky vidíme většinou u úspěšných a známých mužů – má ho třeba Tom Cruise a další umělci, celebrity a profesionální baviči – všichni, co se umějí dobře prezentovat.

Na co si dát pozor
Ale to není všechno, ce se dá vyčíst z prsteníku. Jestliže jste zjistila, že se ruka vašeho přítele pyšní dlouhým prsteníkem, buďte raději ve střehu. Takto vybavený prstík může totiž svědčit svědčit o tom, že dotyčný se rád chlubí, ať už nablýskaným autem, impozantní nemovitostí nebo jen svým novým tetováním. Může to být ale také druhý Casanova, skákající z postele do postele, nebo se z něj kvůli sklonu riskovat vyklube hazardní hráč.

Pozice palce
Nejen prsteníček stojí za pozornost. Palec, protože stojí tak trochu stranou od ostatních prstů, je také velmi důležitý. Zásadní je jeho posazení – správně by měl být proti ukazováčku v úhlu 45–90 stupňů. Pokud svírá palec s ukazováčkem větší úhel, je to známkou samostatnosti, tvořivosti, a také vůdcovských schopností a velkorysosti. A naopak, čím je úhel menší, tím je člověk malichernější, sobečtější i úzkostlivější. Co se týče velikosti tohoto prstu, velký palec svědčí o sklonu k ovládání ostatních, tvrdohlavosti, případně i agresivitě.

Více zajímavostí o čtení z ruky najdete například v knize Osud v dlani, kterou vydal Knižní klub.

EBC promo