REKLAMA

Flirtuje s vámi, nebo vás bere jako kamarádku?

REKLAMA

1. Působí nervózně, když s vámi mluví

Velmi se snaží najít za každou cenu téma hovoru, který by vás zaujal. Ptá se vás na spoustu věcí, které s vámi souvisejí, a chvílemi v rozpacích mlčí a upírá pohled na stůl. Když mluví o sobě, jeho ruce ani nohy nejsou chvíli v klidu. Přesvědčivé důkazy potvrzující jeho nervozitu, což jasně znamená: Myslí si o vás, že jste prostě skvělá!

2. Je velmi pozorný

Během hovoru se neustále vrací k věcem, o kterých jste mluvila, vyptává se na detaily, zajímá ho váš názor. Stručně řečeno - chce na vás zapůsobit.

3. Letmo se vás dotýká

Po chvíli povídání se k vám nenápadně přiblíží, naklání se k vám, občas se letmo dotkne vaší ruky nebo vám shrne pramen vlasů z obličeje. To jsou naprosto samozřejmé signály, že o vás stojí.

4. Dává najevo, že se nevidíte naposledy

Zajímá se o to, co vás baví a jak ráda trávíte volný čas? Naznačuje, že vaše první setkání není poslední a vyptává se, jestli byste měla chuť se s ním podívat do nového baru nebo na nový film do kina? Spolehněte se, že vaše konverzace není jen formální a že tohoto kluka jste zaujala tak, že vás do příštího rande bude mít plnou hlavu.

 

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA