REKLAMA
REKLAMA

Francouzská láska může trvat věčně!

Sedm zaručených tipů pro věčnou lásku má pro vás francouzská bioložka Lucy Vincent. Partneři už nepotřebují dlouhá sezení u terapeutů.

Stačí sedm bodů, které vás dovedou ke vzájemné harmonii v soužití.

Společné dovolené, setkání s přáteli a společné víkendy si dopřávejte od začátku vztahu. Společné zážitky zahánějí nudu a vyvolávají příjemné vzpomínky.

Pěstujte si rozdíly ! Nebojte se rozdílnosti povah! Naopak! Rozdíly povah mají vzájemný stimulační účinek. Stále se objevují témata, o který se dá mluvit, a vy můžete vyjádřit svůj vlastní názor.

Pozornost! Čas od času darujte dárek. Rozjasněte všední dny malým dárkem, pozváním do restaurace, komplimentem.

Námluvy nikdy nekončí! 
Pěstujte svůj vzhled, vůni, dokonalost. Oblékejte a chovejte se přitažlivě, jako kdyby vás čekalo první rande.

Mluvte, veďte stále dialog! Kde jeden nemluví, láska umírá. Každý má vyjádřit svoje pochybnosti, touhy a radosti. Mluvit se má i o intimních věcech. Umění je mluvit i naslouchat.

Konflikty! Vedení sporů je jádrem úspěšného soužití. Není důležité vyhnout se konfliktu, ale umět ho řídit. Při sporu zůstáváte partnery, vyhněte se pohrdání a ponižování. Konflikt zůstane tzv. na úrovni.

Sázka na budoucnost! Mít plány úžasně spojuje partnery. Jestli nemáte společné plány či společná přání, bude pro vás obtížně jít životem ruku v ruce.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA