Jak oslavit Valentýna v čerstvém vztahu? S vtipem a nápadem

 
Pokud jste ve fázi, kdy je na diamantové prsteny ještě brzo, ale zároveň si nechcete nechat Valentýna ujít, nepropadejte panice. Svátek zamilovaných je vhodný pro všechny – i pro ty největší cyniky nebo páry, které se teprve poznávají. Důležité je, abyste zjistili, jaké emoce ve vás a vaší drahé polovičce tento svátek vyvolává. Budete tak moci vybrat program, který bude vzrušující a zábavný, ale zároveň nebude vzbuzovat zbytečné rozpaky. Všechny navrhované aktivity jsou navíc #champainfriendly.  

 

 

Uspořádejte si filmový maraton

První věcí, na níž se musíte domluvit, je KDE. Měli byste se oba cítit komfortně a mít dobré zázemí, kde budete moci sedět dostatečně blízko u sebe a zároveň nebudete nikým rušeni. Druhým bodem, na kterém se nejspíš nebude problém shodnout, je CO. Můžete si třeba společně vybrat filmy, které máte nejraději, které jste už možná viděli stokrát, ale i přesto je oba zbožňujete. Připravte si váš seznam “the best of” a najděte společné záchytné body. 

Škola vaření

Pokud jste oba velkými foodies, dnešní doba nabízí obrovské množství zajímavých kurzů. Ty můžete absolvovat jak ve dvou, tak i ve skupině – pokud se ještě necítíte být oficiálním “párem”. Jestli však za sebou máte už několik povedených schůzek a hledáte aktivitu, v rámci které se můžete poznat o něco lépe, pak je ten správný čas na to, vyzkoušet společné vaření doma. Stačí jen vybrat lokalitu a recept (ne, salát se opravdu nepočítá). Zajděte pro suroviny na farmářské trhy, oblečte zástěry, pusťte si romantickou hudbu (Sintara to jistí) a otevřete láhev prosecca. Ať už výsledek bude hodný instagramové fotografie nebo ne, bude to zábava.  

 

via GIPHY

 

DIY pro páry

Nejenže je trend DIY velmi v módě, ale navíc budete mít možnost zjistit, kdo z vás bude ve vztahu "Bořek stavitel". Zimní sezona ještě nekončí a ptačí budky jsou stále ještě v kurzu. Pokud se necítíte na práci s kladivem nebo vrtačkou, můžete vyrobit lapač snů, závěsné květináče, stojan na svíčky nebo dokonce společně namalovat obraz. Kreativní interakce poskytne nejen příležitost poznat se lépe, ale zároveň odhalit vaši kompatibilitu i společný smysl pro humor.  

Předčítejte si navzájem

Pozor, jenom pro pokročilé! Byť se to na první pohled nemusí zdát jako kdovíjaká romantika, budete překvapeni. Kombinace svíček, láhve vína, oliv a sýrů, měkké deky a vůně starých knih dokáže zázraky. Harryho Pottera nechte stranou a ponořte se raději do příběhu Mistra a Markétky. Nezklame ani The Reader, The Great Gatsby nebo cokoliv od Terryho Pratchetta. Pohodlně se usaďte a čtěte nahlas, střídavě nebo v rolích.  
Extra tip: Pokud chcete ultimátní romantiku, obývák vyměňte za bublinkovou koupel.

 

via GIPHY

 

Oprašte brusle

Nemusíte být ani jeden zdatným bruslařem. Především jde o to, abyste si spolu užili trochu zábavy. Pokud je váš partner na ledě jako doma, není to vůbec na škodu – svěřte se do jeho silných paží, případně se držte celou dobu za ruce. To platí i naopak. Toto malé cvičení vám pomůže vybudovat důvěru, a krom toho si navíc užijete legraci.  

Večeře nanečisto

Nóbl restauraci nechte na příští rok, letos si to vyzkoušejte nanečisto doma. Nakupte, navařte a užijte si příjemný večer. Výhodou je, že žijeme v 21. století... Pokud si netroufnete na složité tříchodové menu, existuje donáška domů. Přidejte k tomu svíčky, hezké prostírání a romantickou hudbu (Sinatra to opět jistí).  

Zimní piknik s termoskou

Ať září slunce nebo padá sníh, není nic lepšího než procházka v parku s hrnkem horkého čaje. Zajděte do oblíbené cukrárny pro pár sladkostí, vyhlédněte si lavičku s nejhezčím výhledem a dlouhé debaty o oblíbených knihách, hudbě a filmech mohou začít. Vyčkat můžete až do západu slunce, a teprve pak pokračovat domů. Tam už se fantazii meze nekladou...

 

via GIPHY

Filmy plné erotiky, které jsou lepší než předehra

elle.cz