Filmy plné erotiky, které jsou lepší než předehra

 

AMAR

Romantický thriller Amar z roku 2017 je o Lauře a Carlosovi, mladém páru, který žije přítomností. Tento film plný sexuální energie, hlubokých vzdechů a data spotřeby, jež přichází s mladou láskou, by měl být vysoko na vašem seznamu, pokud toužíte zažít opravdu vzrušující noc. Jde o intenzivní podívanou, a to nejen protože není nic tak “hot” jako když nevíte, který den bude váš poslední společný... Díky tomuto snímku se naučíte žít teď a tady. 

 

365 DAYS

Tento ohromný hit Netflixu může soupeřit i s filmem 50 odstínů šedi v tom, jak moc se vám při jeho sledování zamlží brýle a zrychlí tep. V tomto polském erotickém snímku hraje hlavní roli Massimo, který unese ženu jménem Laura, jenž viděl před mnoha lety a nemůže na ni zapomenou. Tvrdí jí, že ji unesl na 365 dní - dobu, za kterou se do něj podle jeho slov zamiluje. Máte-li vy a váš partner zájem o prozkoumání dominantních a submisivních rolí, 365 dní by mohlo být skvělým materiálem pro zahájení této konverzace, avšak upozorňujeme, že tento film obsahuje i sexuální násilí.  

 

DEADLY ILLUSION

Vypadá jako Charlotte, ale není to Charlotte. Kristin Davis vypráví příběh Mary, spisovatelky, matky a manželky, která se rozhodne najmout chůvu Grace, když začíná psát nový román. Sexuální fantazie o nové osobě v domácnosti se dostavují vzápětí a jsou natolik živé, že Mary nedokáže rozluštit, zda se jedná o sny či o skutečnost. Zápletka nabírá na obrátkách v okamžiku, kdy Gracina agentura odhaluje, že nikoho tohoto jména v systému nemá. Z tohoto sexy thrilleru vám bude běhat mráz po zádech.  

Mohlo by se vám líbit

Senzory sex: Nový druh vášní, nebo jen terapeutický blud?

Trendy spojení, kterým žije aktuálně internet: senzory sex - všichni po něm touží, otevírá oči a prý i mění osudy. Ale co za tímto záhadným pojmem skutečně stojí? A není to jen digitální chiméra?
elle.cz

 

MILF

Ve francouzském filmu MILF z roku 2018 tři ženy středního věku utečou na dovolenou, aby pomohly jedné člence tria zabalit milovaný dům na pláži, který se chystá prodat. Potkávají tři mladé muže, kteří z nich nemohou spustit oči a sexuální napětí vzrůstá. Dokážou odolat pokušení? 

 

DUCK BUTTER

Toto drama z roku 2018 sleduje Nimu a Sergii, dvě ženy frustrované nedostatkem intimity ve vztahu, které se chtějí vzájemně více propojit. Sergio vymýšlí plán: stráví spolu 24 hodin, přičemž budou mít sex každou hodinu, aby se skutečně poznaly na hlubší úrovni. Zatímco Nima nejprve váhá, obdivuje Sergiinu svobodomyslnou povahu a rozhodne se to vyzkoušet. O 24 hodin později však není jasné, zda tento experiment ženy přiblížil či vzdálil...

 

MADAME CLAUDE

Madame Claude není jen mocnou podnikatelkou a majitelkou prosperujícího byznysu se sexem, ale jde o ženu, která má zároveň omotanou francouzskou politickou scénu 60. let minulého století kolem svého prstu. V geniální spolupráci s policií využívá své pracovnice k získávání informací od zkorumpovaných politiků a zločinců. Jakmile ale na scénu vstoupí jedna mladá žena, hrozí, že se celý systém rozpadne... Sex znamená moc a tento film to jistě dokazuje. 

 

THE ART OF LOVING

Michalina Wislocka je polská gynekoložka a sexuoložka, která napsala knihu, jenž má moc změnit sexuální životy Poláků – tedy pokud by ji vláda nechala publikovat. Snímek The Art of Loving, odehrávající se za komunistické vlády, se ptá, jaký by mohl být sex a život žen bez studu, misogynie a tabu, které s ním souvisí. Nejen, že tento film může rozpoutat zajímavou konverzaci mezi vámi a vaším partnerem o vašich potřebách, ale nabízí také spousta romantiky a sexu... 

Mohlo by se vám líbit

Snadný roleplay na první dobrou je mýtus! Jak na ten skutečně žhavý?

Hraní rolí je jedním z nejlepších způsobů, jak flirtovat se svými sexuálními fantaziemi. Ale jakou má roleplay pověst? Spíš rozpačitou. Vyplatí se tedy do něj investovat svou energii? Nebo je roleplay spíš trapný mýtus z hollywoodských filmů?
elle.cz