Kluk jen na sex? Nebo na vztah? Víme, jak to poznáte

Možná je za tím chyba ve výběru. Jak ale poznáte toho Pravého, s kterým byste měla vztah delší než jen v řádu několika schůzek? Úplně jednoduše. Jsou v podstatě dva typy mužů, mezi nimiž budete od začátku vidět jasné rozdíly. 

Typ #1

Mužský typ číslo jedna je obvykle velmi dobře vypadající věčný dobrodruh, který se právě nachází v té nejvíc vzrušující části svého života (totéž si myslel před rokem a bude si to myslet i za několik dalších let). Svou práci moc neprožívá, raději než na kancelářské židli totiž vysedává na letišti, kde se cítí jako doma. Jeho dobrodružná povaha je pro ženy nekonečně přitažlivá a sexy. Možná i proto, že “ulovit” tohoto muže je prostě výzva a je velmi těžké (ne-li nemožné) toho dosáhnout. Tenhle typ muže je ideální na nezávazné randění, na skvělý sex a případně velmi otevřený vztah, od kterého nic neočekáváte. Budoucnost s ním si rozhodně nemalujte narůžovo, protože on sám o tom, co bude, vůbec nehodlá přemýšlet. Nejradši žije ze dne na den a nejvíc štěstí v životě mu přináší jeho svoboda, která je pro něj nade vše. A víc než všechny vztahy na světě. Takže buďte spíš opatrná, užijte si s ním party a žhavou noc, ale nepovažujte to za srdeční záležitost. 

Typ #2

Druhý mužský typ je přesný protipól. Má stálý job, jistý příjem a konkrétní představy o tom, jak by měla vypadat jeho budoucnost. Pokud pozná ženu, která ho zaujme a chytí za srdce, je odhodlaný ji milovat po celý život. Lásku, pozornost a starostlivou péči o partnerku považuje za naprostou samozřejmost. Nezávazné flirty jsou pro něj velkou neznámou. Ke vztahu přistupuje s plnou zodpovědností a nasazením, ale totéž očekává i od vás. Tento muž je ideální kombinací jistoty, láskyplnosti a přitažlivosti - do budoucna se jeví jako skvělý partner. Až se příště seznámíte s novým klukem, vzpomeňte si na “naše” dva typy a podle životní fáze, ve které se právě nacházíte, se rozhodněte, jestli do toho půjdete, nebo ne. Je sice pravda, že žádný člověk se nedá úplně dokonale zaškatulkovat, ale zároveň platí, že poměrně za krátkou dobu snadno odhadnete podle chování a životního stylu dotyčného muže, jestli u něj převažují vlastnosti a návyky řadící ho spíše do kategorie první nebo druhé.