Lásko, lezeš mi na nervy!

Trávit s někým většinu volného času, bydlet s ním, jíst s ním, spát s ním, nakupovat s ním… to někdy zmáhá. A tak i když by vaše láska hory přenášela, jsou chvíle, kdy byste svého partnera raději neviděla. Tipneme si: bývá to nejčastěji v noci, když vás probudí jeho nesnesitelné chrápání? Nebo vás dovádějí k šílenství jeho ponožky u postele? Každá má něco. Internetový portál Friendscout24.de zjišťoval, co patří k těm vůbec nejčastějším stížnostem, a k nim přidal malou radu.

1) Chrápání
Ani muž vašich snů nemusí spát sladce jako batole. Když na chrápání nezaberou náplasti, kapky nebo spreje, pomůžou už jen obyčejné špunty do uší.

2) Hádky o koupelnu
Druhé místo v žebříčku toho, co ženy na partnerech nejvíce rozčiluje, patří tématu používání koupelny. Ranní nebo večerní blokování koupelny vyřeší namontování zrcadla na jiném dobře osvětleném místě.

3) Neživíš, tak nepřepínej…
Nic nového pod sluncem, sledujeme rozdílné programy. Diskuse kolem toho, kdo svůj program prostě nemůže vynechat, rozetnou jedině dvě televize.

4) Fashion faux pas
Nevhodná košile nebo old school kalhoty? Donedávna to u svých partnerů řešily pouze ženy. V poslední době se ale módní kritika rozmáhá i u mužů. Pokud dáte na partnerův vkus, vezměte ho na nákupy příště s sebou.

5) Obdiv k nepravému
Ať už jde o Scarlett Johansson nebo Megan Fox, jeho hlasitý údiv nad tím, jak dobře ta nebo ona vypadá, nemáte zapotřebí poslouchat. Přejděte do protiútoku. To samé udělejte pokaždé, když se někde objeví Robert Pattinson. Partnera to pak pravděpodobně přejde.

EBC promo