Má váš on-line vztah budoucnost? Poznáte to podle 5 znaků

Víme, co vám napoví, jestli vás čeká stejný osud jako Kathleen Kellyovou a Joea Foxe z Lásky přes internet.

1. Neztratí se na týden do tajemného meziprostroru
Váš vztah přes e-maily nabírá na obrátkách, a pak rána z čistého nebe – pán si neohlášeně zmizí na 14 dnů. Nevíte, co s ním je, kde je a co dělá. Najednou nekomunikuje. Po dvou týdnech je znovu na e-mailu a dělá jakoby nic. To není nejlepší znamení.

2. Chce se sejít ve stejnou chvíli jako vy
Je to jako s větou „miluju tě“. Když ji chcete říct (nebo řeknete) ve stejnou chvíli jako váš vyvolený, máte z půlky vyhráno. S „možná bychom se měli sejít“ to funguje podobně.

3. Píšete si o maličkostech
O tom, co vám říkal kolega při obědě nebo co vtipného jste zaslechli ráno ve výtahu. Život se neskládá ze samých důležitých věcí. Pokud sdílíte i to nepodstatné, je váš vztah na dobré cestě.

4. Máte podobný počet přátel
Ty, se kterými byste šli vždy a ochotně na sklenku, byste spočítali na prstech jedné ruky? Nebo si naopak jména všech svých přátel ani nemůžete zapamatovat? Hodně to o vás řekne. Pokud jste na tom podobně, máte šanci, že si budete rozumět.

5. ‚Mít vztah‘ pro vás znamená to samé
Pro někoho je víkendovou záležitostí, protože přes týden nemá na nic čas. Pro jiného ‚mít vztah‘ znamená vídat se denně. Kdo se v tom s partnerem neshodne, může to rovnou vzdát.