REKLAMA
REKLAMA

Alpy trochu jinak

Máme pro vás tip, jak příjemně oživit vaši každoroční sportovní dovolenou. Spojte požitek z lyžování v moderních alpských střediscích s příjemnou relaxací v parní sirné lázní či ve venkovním jacuzzi.

Rakousko
Jednu z nejlepších nabídek najdete na úpatí ledovce Stubai, pouhých 20 minut od Innsbrucku. Luxusní hotel Jagdhof je doslova rájem relaxačního servisu. Po celodenním lyžování můžete svou večerní relaxaci začít u zázračné omlazující studně, pokračovat v ametystové parní jeskyni a skončit u speciální tyrolské sauny.

Lyžařský region Gastein patří k těm nejhezčím a největším v Rakousku. Navíc si v něm můžete vychutnat hned dvě lázeňské pochoutky – jeskynní termály Bad Gastein a moderní alpské termální lázně v Bad Hofgasteinu. Své unavené a promrzlé tělo nechte hýčkat v jednom z mnoha relaxačních areálů místních hotelů. Proslulé jsou tu zejména ajurvédské masáže a zábaly z mořských řas.

Švýcarsko
Zamilovala jste si lyžování ve zdejších Alpách? Pak byste měla zakotvit v jedněch z největších alpských termálních lázní – v Leukerbadu. Nadchnou vás tu jak sjezdovky, tak bezpočet venkovních bazénů a bazénků s horkou vodou. Jsou fantasticky umístěné přímo pod štíty majestátních hor. Navíc zdejší svahy před lety hostily světový pohár.

Itálie
Romantickou atmosféru historických uliček a náměstí spolu s nepřekonatelnou italskou kuchyní si můžete užívat v městečku Bormio. V jeho středu se nacházejí slavné středověké lázně, ve kterých voda dosahuje až 42 stupňů Celsia. Vedle léčivých účinků místní sirné vody si vás zcela určitě získá stabilní slunečné počasí. I když jsou italské Alpy známé jako ty méně náročné, zdejší sjezdovky rozhodně patří mezi ty elitní.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA