Jak si zabalit tak akorát. 6 triků podle blogerek

Každý měsíc, ne-li týden, jsou v jiném městě, na dalším cool eventu a v letadle stráví pravděpodobně více času, než u sebe doma. Jenom během léta stihnou se svým kufrem procestovat celý svět, křížem krážem. A při tom všem vypadají dokonale a vždy jsou naprosto "photo ready". Jak to ty blogerky dělají? Zjistili jsme to.

Naučte se jejich letní "balící" triky také a zapomeňte na přeplněné kufry s nadváhou jednou provždy. 


 Snimek obrazovky 2017 07 25 v 14.36.44 e0f24

1. Zabalte si šaty.

Letní dovolená k tomu přímo vybízí. Šaty, šaty, šaty. Nemusíte k nim dolaďovat ani spodek ani vršek, hodí se na spoustu příležitostí, vždy v nich budete vypadat elegantně a ušetříte díky nim ve svém kufru místo. Alespoň tak to dělá Sandra Hagelstam z blogu 5inchandup

"Všimla jsem si, že už si nebalím téměř nic jiného, než šaty. Jsou mou letní sázkou na jistotu, protože u nich nemusíte řešit další styling. Hedvábná kimona a šaty až na zem jsou skvělé na pláž i na večer a i když bavlněné šaty vypadají krásně, je v nich trochu moc horko, takže já vsázím jen na hedvábí. Jednodušeji se balí a v teplotách 30°C+ je o dost příjemnější."


 Snimek obrazovky 2017 07 25 v 14.37.23 50ffb

2. Vsaďte na bílé boty.

"Vždy si s sebou vezměte alespoň jedny easy boty, které jdou ke všemu. Mně se osvědčily bílé sandálky, protože ladí ke všemu.", říká Evangelie Smyrniotaki z blogu Style Heroine. Souhlasíme. Čím více se opálíte, tím více sexy takové jednoduché bílé boty budou vypadat. Je jen na vás, jestli zvolíte spíše sandálky, tenisky nebo nějaké zábavné pantoflíčky.


 Snimek obrazovky 2017 07 25 v 14.39.07 776b3

3. Pravidlo tří.

Mít zabaleno tři druhy od každého kousku se vyplácí blogerce Lucy Williams z Fashion me now. Když navíc vše dovedete k dokonalosti a vsadíte na tři druhy materiálů, máte vyhráno.  

"Třikrát tričko, třikrát džíny, třikrát kraťasy nebo sukně, troje různé boty... Je jedno, jestli letíte na prodloužený víkend nebo týden, díky pravidlu tří máte nespočet kombinací."


 Snimek obrazovky 2017 07 25 v 14.40.26 9dd60

4. Bez plánování to nejde.

"Nepodceňujte to a vždy se podívejte na předpověď, než někam jedete. Současně se zamyslete na destinací a co tam budete dělat. Je to spíše dovolená na pláži, nebo budete pobíhat po městě? Budete chodit do kopce, jsou na ulicích kostky?", říká Sandra z 5inchandup. Malá příprava vám ušetří hodně nervů.

 


 Snimek obrazovky 2017 07 25 v 14.41.38 53126

5. Spolehněte se na příruční zavazadlo.

Nikdy nevíte, co se stane, proto je lepší mít základní kosmetiku, něco na převléknutí chic doplněk k tomu vždy po ruce. Xenia van der Woodsen z Xenia Overdose to zná Murphyho zákony, proto je připravena na všechno. "Naprosto vždycky s sebou mám extra outfit (plus mé drahé doplňky a boty) v příručním zavazadle."


 Snimek obrazovky 2017 07 25 v 14.44.13 0cb0e

6. Udělejte si neprůstřelný systém mini-tašek.

Blogerky Aylin Koenig i Lucy Williams z Fashion me now se shodují, že díky balení jednotlivých kusů kosmetiky i oblečení do separátních mini kosmetických taštiček nebo malých potravinových sáčků nejenom ušetříte místo v kufru, ale i tím zabráníte nechtěným pohromám.

zdroj: WhoWhatWear 

EBC promo