Emma má bazar. Buďte u toho také

Charitativní bazar s těmi nejznámějšími už podeváté. V neděli, 3. prosince, od 13:00 a letos opět na DAMU. Důvodů, proč se na něj musíte vydat také, je hned několik.

V rámci skvělého nedělního odpoledne můžete: 

– podpořit organizaci Člověk V Tísni (program Skutečný dárek – Bezpečný porod), Alsa i kulturní centrum pro mentálně postižené Oáza
– poznat a pozdravit se s námi u kulturního stánku ELLE,
– ochutnat to nejlepší jídlo od Ambiente a speciální drinky od Schweppes,
– užít si řadu skvělých koncertů,
– potkat spoustu známých osobností, kterým dobročinnost také není lhostejná,
– a navíc si domů odnést něco originálního s příběhem, ať už jako dárek nebo klidně pro sebe.

O jaké věci půjde? Co na bazaru nebude chybět jsme se několika hvězd napřímo zeptali a rovnou je s tím vyfotili. Podívejte se, na co se těšit, a v neděli ahoj! 

Tomáš a Radka Třeštíkovi

IMG 2858 0f7f5

Tomáš: "Těšte se na boty Reebok, který jsem si koupil, protože jsem chodil v černým a chtěl jsem to rozbít červenýma teniskama. Pak jsem z toho nějak vyrostl, tak je posílám dál. Měl jsem je asi třikrát, ale při focení potkaly třeba Pastu Onera a Rytmuse.“

Radka: "Jsem dost ráda, že Tomáš prodává tenisky. Aspoň nějaký! Já dál posílám třeba tyhle šaty. Doma jsem totiž vrchní vyhazovač, takový vztah k věcem nemám.“

Yemi A.D. s manželem Jaromírem

IMG 3423 82d03

Yemi: "Boty, který máme oba na nohách, jsou takový sběratelský. Pharrellovský adidasky Superstar, z Teniskology. Mají na sobě manga obrázky. Já mám na sobě ještě kalhoty, který jsou z Indie a mají na sobě Buddhu se vztyčenýma rukama, což znamená, že je veselej. Já si totiž myslím, že je důležitý mít od pánve nahoru veselost… Zažily se mnou třeba indické turné po nemocnicích, kde jsme tančili s dětmi ze slumů. Pak mám na sobě triko, který jsem si koupil předevčírem, aby měl někdo taky něco novýho. Baví mě to, protože mám rád Asii a tady to logo Adidas tak vypadá a celkově je to cool kolekce. A pak přinesu ručně dělaný krystal od české designérky."

Jaromír: "Já beru neméně veselou mikinu, kterou mi dal kamarád, když vyhrál milion na automatech. Potom mám čepici z korku, která je až z daleké Číny, a je skvělá třeba… na pláž."

Zachy a Kovy

IMG 2983 8e86c

Zachy: "Na bazaru budou flanelový slip-ony, jedna z prvních věcí, kterou jsem si koupil za své první vydělané peníze. Jsou kupované v Litvě a naprosto jsem je zbožňoval, ale velikostně už mi nepadnou, takže je prodávám."

Kovy:"Já tam beru třeba tuhle úžasnou květinovou košili, kterou jsem si koupil a po jednom dni zjistil, že je prostě tak geniální, že ji musí nosit někdo geniálnější než já."

Lukáš Novák a Linda Bartošová

IMG 3679 6d970

Linda: "Nesu s sebou i tuhle koženou bundu. Kupovala jsem si ji na začátku studií na Karlovce, protože jsem chtěla trochu vystoupit z „kabátový slušňačky“ a být víc „genuine journalist“. Dneska je to úsměvný, ale ta bunda pro mě byla určitou dobu hodně důležitej kus. Třeba bude i pro někoho dalšího. Mimo to ale budu prodávat hlavně kalendáře sdružení ALSA, které pomáhá lidem s jedním z nejzákeřnějších onemocnění – amyotrofickou laterální sklerózou. Ideální vánoční dárek!

Emma Smetana a Jordan Haj

1IMG 3240 9a14d

Emma: "Proč dorazit? Protože potkáte své oblíbené hvězdy, něco si od nich pořídíte, seženete výjimečné vánoční dárky pro své blízké, poslechnete si třeba koncert Michala Hrůzy, dítě dáte do Hlídárny, dáte si jídlo od Ambiente a odejdete s vědomím, že jste pomohli dobré věci a že jste s námi strávili krásný den. Nebo vás snad napadá nějaký lepší program na první adventní neděli?"

Více informací o bazaru najdete ZDE.

Foto: ANETA VRKOTOVÁ Art direction: MARTIN HRADECKÝ & ADÉLA MAZÁNKOVÁ Make-up & styling: ALICE REINDLOVÁ Koncept & produkce: EMMA SMETANA
Velké díky JOSEFÍNĚ BAKOŠOVÉ za poskytnutí prostor HARDDECORE k focení a PAVLE KLIMEŠOVÉ za to, že jí nevadilo strávit s námi polovinu soboty. 

 

EBC promo