8 filmů pro horké letní večery

Hříšný tanec (1987)

Fenomén, který stojí za zhlédnutí v létě i v zimě. Také pokaždé, když tuhle ikonickou romantickou komedii vidíte, toužíte obléknout stejné šaty, které měla Baby (Jennifer Grey), když poprvé zaskakovala na pódiu za Penny?

Před úsvitem (1995)

Máte-li léto spojené s dobrodružnými cestami vlakem, ale letos se nikam nevydáte, vyrazte společně s Ethanem Hawkem a francouzkou herečkou Julii Delpy na cestu z Budapešti do Vídně.

Sesterstvo putovních kalhot (2005)

Čtyři dlouholeté přítelkyně a perfektně padnoucí džíny nosící štěstí. Jak dlouho jste tuhle tanagerskou klasiku s dnes velmi známými herečkami Alexis Blendel a Blake Lively neviděli?

500 dní se Summer (2009)

Konečně film, kde se jako první bezhlavě nezamiluje žena!

Dej mi své jméno (2017)

Přeneste se společně s duem Timothée Chalamet a Armie Hammer do roku 1983, kdy v italských kinech běžel film Flashdance. Čeká vás jemný příběh s výjimečně svobodnou atmosférou.

Půlnoční láska (2018)

V hlavních rolích Bella Thorne a Patrick Schwarzenegger, syn Arnolda Schwarzeneggera. Ač se to na první pohled nemusí zdát, rozhodně to stojí za váš čas. A připravte si papírové kapesníky, je to doják!

Manželská historie (2019)

Scarlett Johansson tak moc milujeme, že kvůli ní během vlahého letního večera bez váhání zhlédneme i netypicky náročné romantické drama, jehož hlavním tématem je rozvod.

Malé ženy (2019)

Ne, ani tenhle film vás nepřenese na exotickou pláž plnou nádherných žen v bikinách. Můžeme vám však slíbit, že vás nadchne. A dost možná se v některé z postav najdete!

issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)