Hříšný tanec se po 33 letech dočká pokračování

Jennifer Grey, která si v originálním snímku zahrála Francis alias Baby Houseman, se do pokračování vrátí, dokonce se stane jeho producentkou. Její taneční partner, Patrik Swayze, který by právě dnes oslavil 68 let, zemřel v roce 2009 na rakovinu pankreasu. O zápletce zatím moc nevíme, ale prozradíme vám, že na režisérskou židli se posadí Jonathan Levine, který má na kontě snímky 50/50 a horrorovou komedii Mrtví a neklidní. V roli výkonné producentky stane Gillian Bohrer, která spolupracovala například na sáze Twilight, scénář píše dvojice Mikki Daughtry a Tobias Iaconis, jejichž práci můžeme znát z filmů Five Feet Apart nebo La Llorona: Prokletá žena.

Pokračování potvrdil výkonný ředitel studia Lionsgate Jon Feltheimer minulý čtvrtek po telefonu a dodal, že se jednalo o jedno z největších tajemství Hollywoodu. K plánovanému pokračování dodal:

 

Bude to stejně romantický, nostalgický film jako originál, na který fanoušci tak dlouho čekali a stal se z něj nejprodávanější titul knihovny v historii naší společnosti.