REKLAMA

Sága Stmívání nekončí!

REKLAMA

Fanoušci fenomenální knižní série Twilight si na její autorce Stephenie Meyer vymodlili pokračování, respektive doplnění ságy. Má podobu tenčí novely s názvem Krátký druhý život Bree Tannerové. Děj knihy se v příběhu Belly a Edwarda vrací do finále Zatmění, tedy do doby krvelačného boje s hordou novorozených vampýrů.

Jednou z těch, kdo se k útoku na Bellu a Cullenovy chystají, je mladinká Bree Tannerová. Tři měsíce stará upírka se na život předtím, než získala nadlidskou sílu a touhu po krvi, rozpomíná jen s obtížemi. Zato však dobře ví, že chce-li se vyhnout potížím se stvořitelkou, musí si hlídat záda, zůstat ukrytá a vrátit se domů před východem slunce. Bree najde mezi novorozenými spojence v Diegovi, který si stejně jako ona uvědomí, že představují jen figurky ve stvořitelčině krvavé partii, a společně se musejí rozhodnout, na jakou stranu se postaví.

Strhující příběh je opět vyprávěn z pohledu hrdinky a stejně jako v celé sáze v něm i tentokrát hraje hlavní roli nebezpečí, tajemství, hluboká láska a polibky, při kterých se zatočí svět.

Krátký druhý život Bree Tannerové, vydal Egmont, 192 stran, doporučená cena 249 Kč

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA