Tak trochu posh a tak trochu normální

Napřed v noci zpíval na oslavě narozenin Jiřího Macháčka rock and roll, a když ráno, zcela nepochopitelně svěží, přišel na tiskovou konferenci, strhl se mezi novináři i davem boj. Kdo si na něj sáhne? Komu se podepíše? A kolik novinářů pojme konferenční sál?

Bitva o to, kdo se sedmatřicetiletému Britovi bude dívat do jeho zářivě modrých očí, byla neúprosná. Ale není se čemu divit. Po dlouhé době do Varů přijela hvězda bez hvězdných manýrů. Civilní Jude se bavil s každým, kdo se mu předchozí noc ve vinárně Bokovka postavil do cesty. Prostě sympaťák.

Ve zcela opačném (tak trochu snobském) duchu se nesla již tradiční party automobilky Audi v hotelu Imperial. Korzovaly na ní celebrity, které chtěly být viděny a uctívány. Andrea Verešová se vyzbrojila overalem připomínajícím šat mořské panny a manželem po boku, který od ní odháněl tancechtivé návštěvníky party slovy: „Víš, kdo já jsem?“

Partu byznysmenů a pár zbylých celebrit stmelil až koncert Dary Rolins, která to na pódiu rozbalila i se svými tanečníky. Dara je Audi věrná už nějaký ten pátek. Nedivím se jí. Festivalové limuzíny Audi A8, jež vozí VIP, jsou pohodlné, luxusní a dovezou vás, kamkoli potřebujete. Třeba až na konec světa.

Zdroj foto: Film Servis Festival Karlovy Vary