Winona a Keanu: filmový reunion

Letní romantická komedie Destination Wedding s Winonou a Keanem už má svůj trailer a v redakci jsme ho zkoukli již minimálně 10x. Někteří láskou strádající i víckrát. 

Winona si nás již druhou sezónu získala jako šílená matka Joyce v seriálu Stranger Things a Keanu nikdy neztratil svoji hereckou akční slávu. V poslední době hlavně díky filmům John Wick (právě se natáčí třetí pokračování). 

Trailer vám napoví, že Lindsay (Winona) a Frank (Keanu) se potkají na letišti. On nevrlý a ona maličko hysterická. Podle regulí romantických komedií je tohle "meet cute", od kterého se každý slučný scenárista romantických komedií odrazí a pomaličku začne rozvíjet příběh dvou lidí, kteří se sice ze začátku nenávidí, abychom během hodiny a půl zjistili, že se z nich staly spřízněné duše. 

 

Režisér filmu Victor Levin o hlavních představitelých prohlásil: "Jsem velkým fanouškem obou herců a to již velmi dlouho. Miluju jejich přirozenou společnou chemii a je dobře, že kývli na scénář k milostnému příběhu."

Keanu a Winona se spolu setkali před filmovou kamerou už v roce 1992 v Coppolově Draculovi. V roce 2006 hráli v animovaném filmu Temný obraz a pak se setkali ještě jednou ve filmové adaptaci knihy Soukromé životy Pippy Lee z roku 2009.  

"Keanu a Winona jsou profíci. Mají talent a pracují velmi tvrdě, ale zároveň to dělají velmi zábavně. Když během natáčení zkoušeli společné dialogy, všichni jsme se smáli. Oni jsou hlavní ingrediencí mého filmu. Jde tam o jejich postavy, o lásku a o smích."

 

A tady je už slibovaní filmový trailer romantické komedie Destination Wedding, která bude mít premiéru v srpnu. 

EBC promo