5 aplikací pro všechny fanynky astrologie

Sledujete pohyb hvězd i planet, svůj horoskop žádný den nevynecháte a přesto v mobilu nemáte ani jednu astro aplikaci? Čas to napravit. Existuje jich celá spousta! Vybrali jsme 5 nejoblíbenějších podle ELLE, které si zamilují všichni fanoušci astrologie.

1/ iLuna

Přesně vám řekne, jaká je aktuální fáze luny i vám připomene, v jakém je zrovna Měsíc znamení. Už nikdy nezapomenete na úplněk, a to se může hodit – vždyť víte, kvůli Instagramu nebo rituálům.

2/ TimePassages

Pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí zjistit přesné postavení hvězd v momentě jejich narození a naučit se všechny základy astrologie. Ne, nechybí ani pravidelné horoskopy. Tato aplikace by vám určitě neměla chybět.

3/ The DailyHoroscope

Pokud fandíte dennímju horoskopu, není nic jednoduššího, než se každý den kouknout na ELLE.cz/horoskopy, ale pokud vám to nedá, a máte ráda informací co nejvíce, pořiďte si denní dávku i do telefonu.

4/ Mercury Retrograde 

Planeta Merkur ovládá komunikaci, myšlení a cestování. Víte, v jakém znamení se nachází tato planeta ve vašem horoskopu a jaký má pro vás význam? Zjistit to můžete právě díky aplikaci Mercury Retrogade.

5/ Co—Star

Aplikace, která vznikla díky zkušenostem profesionálních astrologů a prozradí vám aktuální informace o pohybu planet - i co pro vás takové pohyby znamenají. Nasdílet si ji můžete i s kamarádkou a její vývoj podporuje ji i NASA! Už stahujete?

EBC promo