Tři aplikace, se kterými si zarandíte na letišti i v letadle

Cestujete často sama a už vás to tolik nebaví? V momentě, kdy si projdete všechny obchody, ochutnáte kávu z obou konců haly, a nakoupíte si alespoň 2kg časopisů, není co dělat. A to je trochu nuda. 

Ještě než už snad konečně někdo vymyslí teleport to ale bez dlouhých hodin čekání na letišti nepůjde. Co s tím? Seznamte se s někým novým! Jestli se stydíte, nemusíte. Je rok 2017, takže vám k tomu stačí váš smartphone.

Existují totiž aplikace, se kterými si na letišti či v letadle můžete domluvit rande nebo si klidně jen tak s někým psát. Zabijete čas, potkáte někoho nového a kdo ví, třeba budete mít novou lásku už na letošního Valentýna. A když nedopadne? Prostě sednete na letadlo. Boy-bye.


 

zbapjuuqjqpt2grf0zpp c3888

1. btrfly

Letištní verze Tinderu. Přihlásíte se pomocí údajů o svém letu a aplikace vám zobrazí všechny v okolí, kteří mají podobně dlouhý čas do svého odletu a chtějí se také seznámit.


 

utppelxv9krftijc9n4v d9a97

2. Wingman

Wingman v překladu znamená dohazovač. A přesně tohle tato aplikace je. Dohodí vám na rande na letišti, v letadle a klidně i v destinaci.


 

t2dwair3egcczpouc39q a263e

3. AirDates

Pokud vás místo letiště spíše nebaví dlouhé vysedávání v letadle, stáhněte si ještě před odletem AirDates. Ukáže vám všechny spolucestovatele, kteří ji také mají a funguje i bez internetu, takže si popovídat můžete klidně celý let. Stačí mít zapnutý Bluetooth.