Business i party doplňky: vínové kabelky, kamélie a zlatá kůže

Za pár týdnů tu máte party sezonu a taky čas na pořádně tvrdá business jednání. Nechejte doplňky, ať pracují pro vás. Od rána do večera. S následujícími tipy se v obrovském množství super cool doplňků neztratíte. Stačí si na svůj wish list napsat tři barvy - vínová, nude, zlatá a tři doplňky - dokonalá kabelka, kamélie a výrazný šperk.

Začněme super žhavou novinkou ...


 

Must C de Cartier collection 38334 a5d75

Slavné francouzské klenotnictví právě teď představuje novou kolekci svých ikonických kabelek Must C de Cartier, ve které hraje prim vínová kůže. Typický odstín burgundského vína je nejen oficiální barvou značky, ale tuto sezonu nejvýraznějším znakem celé linie kabelek několika tvarů a velikostí. Všechny vycházejí z pánského šatníku, kůže je matnější, nehledejte ani zlaté kování v rozích, tuto kolekci si zamilují na první pohled i vyznavačky minimalismu. I když je váš zimní šatník převážně černý, kabelka saddle, bucket nebo tote se vám bude perfektně hodit pro jakoukoliv příležitost.


 

chanel camelias db24d

Kamélie neodmyslitelně patří do každé kolekce Chanel, ani ta aktuální není výjimkou. Nejoblíbenější kytku Mademoiselle Coco si teď můžete pořídit v bílé nebo zlaté kůži. Nebo snad dáváte přednost vínovému tvídu? I toto přání vám bude splněno. Kamélie vypadají skvěle v klopě saka, ale stejně dobře je můžete nosit na pásku místo spony, připnout na kabelku i na čelenku do vlasů nebo na své oblíbené hladké večerní šaty. 


Aby vás Chanel nalákal na kamélie, je tu video, které je doprovází. Určitě se na něj podívejte, než si nalistujete další super doplňky. Opravdu stojí za to.

{YouTube}GiOitbvI2IU{/YouTube}

A teď dokonalá business kabelka...


 dior wine 959fc

Potřebujete být za velkou šéfku? Pak nenechejte nic náhodě a kromě dokonalé přípravy všech podkladů na meeting to dejte najevo i svým vzhledem. Nic nefunguje tak skvěle jako pořádná kabelka. A neostýchejte se, klidně si pořiďte model z vínové kůže. V podzimní kolekci Dior najdete minimálně dvě tašky, které platí za super hot business doplněk. Kombinaci hladké kůže, zlatého kování a modrých detailů se nedá odolat. Souhlasíte? Pro nás jsou obě kabelky láska na první pohled.


 

burberry kabelky 30040

Chcete ještě minimalističtější kabelku? Burberry pro vás má hned dva modely, jeden přes rameno, druhý do ruky. Odstíny kůže se v tomto případě od sebe lehce liší, jedinou výraznou ozdobou je zlaté logo. 

Dáváte přednost propracované textuře? Pak i pro vás máme super tip...


 

bottega 62ead

I italská Bottega Veneta jede na vínové vlně. V aktuální kolekci najdete hned několik modelů kabelek. My jsme si vybrali ty menší, do kterých se vejde přesně to, co během celého dne potřebujeme - malou peněženku na drobné a karty, pudr, rtěnku, malý parfém, klíče, zápisník (super nápady přicházejí hlavně v momentě, kdy vyrazíme směr kavárna) a mobil. S těmito kabelkami odpadá i přemýšlení, zda-li po práci musíme ještě rychle běžet domů převléknout se od hlavy k patě nebo jestli můžete rovnou vyrazit na drink nebo na rande. Hodí se naprosto kamkoliv.


dior gold e2668

Když už je řeč o programu po západu slunce, musíme se vrátit k Diorovi. V kolekci jsme si kromě vínových kabelek zamilovali i ty excentričtější varianty. Metalická kůže v odstínu růžového zlata vypadá prostě božsky. Must-have! Líbí se vám klasická Diorama nebo její menší varianta Diorama Club? Obě se skvěle kombinují s business kostýmem, malými černými a o kašmírovém svetru a džínách ani nemluvě. S těmito kabelkami budete jasně za hvězdu!

Když už se bavíme o zlaté kůži ...


 

ysl 5a81c

Podzimní kolekce Saint Laurent se vrací ke kořenům, ikonické logo ožívá ve své nejtřpytivější podobě. Když vám odstíny růžového zlata připadají málo, tyto doplňky budou přesně pro vás. Zlatá kůže perfektně doladí celkový party look k dokonalosti. Vezměte si klasický "Le Smoking", vysoké podpatky a můžete si užít večer, během kterého budete za jasnou královnu každé party.

A ještě něco ...


 

oscar de la renta bijoux 4b308

Vínové, zlaté a nude odstíny nechybí ani ve špercích. Zkuste to jako Katy Perry, která přestala experimentovat s barvou svých vlasů, a dala se na náušnice. Čím výraznější, tím lepší. Bez nich se neobejde žádný její look, ať už jde na předávání filmových cen nebo na charitativní galavečeři. Inspirujte se jejím trikem a připněte si nepřehlédnutelné náušnice. Najdete je mj. v kolekci Oscar de la Renta. Na večer se hodí taky koktejlový prsten, nemusíte mít už žádné další doplňky. 

EBC promo