Staňte se IT-girl s těmi nejlepšími tech accessories

Stylový poslech i nabití

Dánská designová značka Georg Jensen, která byla dlouho spojena s ručně vyráběným stříbrem, prostíráním a dekorativními předměty z nerezové oceli, se v poslední době vydala odvážnými novými směry. Po nové kolekci rostlinných doplňků navržených Snøhetta, která také představovala první vpád značky do práce s terakotou, se nyní společnost spojila s nizozemskou velmocí Philips. Značky spojily své síly a vytvořily společně kolekci o třech artiklech, ve kterých se skandinávská estetika setkává s holandskou funkčností. Dva přenosné reproduktory a powerbanka byly oděny do zrcadlově leštěné nerezové oceli, prvotřídní tkaniny od značky Kvadrat a hnědé kůže. 

Georg Jensen x Philips

K dispozici 24/7

Xiaomi představuje unikátní model mobilního telefonu řady 13. Za tímto mistrovským dílem se skrývá fotoaparát vyvinutý ve spolupráci se společností Leica a vyladěný tak, aby zahrnoval ikonické funkce, jako je 75mm teleobjektiv Leica, který je vzorem klasického stylu a estetiky fotoaparátů této značky. Pokud toto není dostatečný argument pro to, aby se tento kousek stal součástí vaší tech výbavy, třeba vás dále dostane ultra dynamický displej se širokou škálou barev či mistrovský výkon.

Xiaomi

Vaše Oura vás vítá

Prsten Oura a členství Oura spolupracují ruku v ruce, abyste se cítili co nejlépe. Neustálé sledování zdraví, osobní vedení, které se postupně stává osobnějším, jak Oura poznává vaše tělo, a v neposlední řadě dohled nad spánkem, protože spánek je základem pro zlepšení vašeho duševního a fyzického zdraví. Říká se, že z řady chytrých doplňků je tento nejstylovější. Je až s podivem, že v drobném prstenu se ukrývá váš osobní trenér i terapeut...

Oura Ring

Budiž světlo

IKEA a Little Sun uvádějí na trh SAMMANLÄNKAD, svítidlo které zkoumá, jak může design podnítit konverzaci o využití sluneční energie v předmětech každodenní potřeby. Výsledkem je světelný objekt skládající se ze dvou solárně napájených LED lamp pro zachycování energie a vytváření světla. Byl navržen tak, aby probudil zájem o to, jak může slunce napájet každodenní předměty, a zvýšil tak povědomí o potřebě dnešních alternativních energetických řešení. Společnost Little Sun, založená světově uznávaným umělcem Olafurem Eliassonem a inženýrem Frederikem Ottesenem, je organizace zaměřená na poskytování přístupu k solární energii více lidem v komunitách bez pravidelného přístupu k elektřině, především v subsaharské Africe. Díky spolupráci mezi Little Sun a IKEA je síla slunce hmatatelná v krásných a účelných designových objektech. Světelný zdroj lze také vyjmout ze stojanu a použít jej jako svítilnu, a tak se z objektu rázem stává dokonalý doplněk na cesty.

Ikea

Fotografka

Nová edice Disney Leica Q2 označuje století spolupráce obou společností. Zdobí ji silueta ikonické myši a oslavuje původ Disneyho jako původního zákazníka optického specialisty. První snímky Walta Disneyho byly vyvinuty ve 20. a 30. letech 20. století právě pomocí fotoaparátů a projektorů Leica, které byly nezbytnou součástí animačního procesu. Rok 2023 je rokem stého výročí společnosti Disney a obě společnosti při této příležitosti odhalily limitovaný model Leica Q2 | Disney „100 let zázraků“. S tímto strojem už vám žádný okamžik neunikne.

Leica

Akcie, umění i NFT's. Jakými způsoby ženy investují?

elle.cz

Zdroj: Wallpaper, Dezeen, archiv značek