REKLAMA

Má vlast EDIT aneb Přijďte si koupit česko-slovenské léto

REKLAMA

 

Tváří a hlavní múzou letošního Má Vlast Edit Pop-upu je herečka Jana Plodková. S kým jiným si také pop-up store českých tvůrců vychutnat než s největší „požitkářkou” všeho českého Janou! Ve filmech, seriálech i v divadle Jana už několik desítek let ztělesňuje české holky, dívky, superženy a pro nás mají její postavy neodmyslitelnou charakteristiku: jsou krásné, silné a zároveň i křehké a zranitelné, jsou veselé i smutné a inklinují k českému humoru a vlastenectví. Jestli někomu věříme, že má rád věci české, je to Jana a jsme rády, že jsme se během posledního roku a půl mohly nechat vtáhnout do jejího světa, který je plný hor, bílých koček, české přírody, hub a všelijakých rostlin.

Nově se můžeme těšit na představení české pečující kosmetiky Artiffine, svíček so.Slow, šperků Magdaleny Šťastníkové a Anny Baum, svou kolekci uvede i vítěz soutěže VAN GRAAF Junior Talent, která se tradičně koná v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku, Aleš Hnátek.

 

Alex Sedláčková/Má Vlast Edit
Info ikona

 

Má vlast EDIT Pop-up poskytuje unikátní příležitost si na jednom místě prohlédnout a případně i zakoupit tvorbu českých návrhářů a designérů. Třeba i vy odejdete s modelem od Ivany Mentlové, Kláry Nademlýnské, Božidary, Leedy, Vandy Jandy, Jana Černého, Michaely Hriňové (AiM), Natálie Dufkové či od značek Buffet Clothing a Silk & Stones.

Má vlast EDIT Pop-up se letos uskuteční v prostorách kreativního prostoru DEPO (DEsign POrt) v termínu od čtvrtka 12. do soboty 14. srpna 2021.

Trojice zakladatelek projektu, stylistky Natálie Kotrlová a Magda Žůrková a kreativní producentka Ivona Petružálková, se jménem Má vlast odkazují na symfonické dílo Má vlast a uvědomují si, že v každém z nás vyvolává toto slovní spojení jinou emoci. Ony samotné milují Českou republiku a všechna její zákoutí. Rády bloudí českými lesy a prochází se v šatech od místních tvůrců po ulicích malebných měst a městeček. Proto chtějí lokálním designérům a módním návrhářům poskytnout platformu, kde mohou představit svou tvorbu, a současně inspirovat další potenciální zákazníky k upřímnému a udržitelnému smýšlení.

 

Jana Plodková/Má Vlast Edit
Info ikona
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA