Cara Delevingne, Lily Rose Depp a Pharrell Williams na přehlídce Chanel

Když si vás vybere Karl Lagerfeld, abyste předvedli jeho nejnovější kreace pro módní dům Chanel, je to velká událost. A co teprve, když se přehlídka koná na místě tak spojeném s historií značky i celé Paříže. Kolekci Metiers d'Art v minulosti návrhář představil ve filmových ateliérech v Říme, rakouském zámku Leopoldskron, a taky v Dallasu, Londýně, Šanghaji a v úterý v pravé poledne v hotelu Ritz (který byl kvůli přehlídce a party uzavřen celé dva dny!), kde Coco Chanel bydlela 34 let. 

Kolekce Paris Cosmopolite nemohla mít lepší premiéru. První ze tří přehlídek otevřela Lily Rose Depp, tvář nového parfému Chanel No.5 L'Eau, spolu s Carou Delevingne. Ta si show opravdu užívala, tancovala, smála se a dělala své pověstné "ksichtíky" na všechny kolem.

Mezi stolky hotelové restaurace, knihovny, baru a zimní zahrady se procházela taky Georgia May Jagger, Alice Dellal, herečka Ellie BamberSistine Stallone, Sofia Richie, Selah Marley nebo Barbora Podzimková. A nechyběl ani Pharrell WilliamsLevi Dylan, vnuk Boba Dylana a sedmiletý Hudson Kroenig, kmotřenec Karla Lagerfelda.

Na kolekci inspirovanou 20. a 30. léty a designem hotelu se přišla podívat Willow Smith, Caroline de Maigret, Alma Jodorowsky, Amber Valetta, Vanessa Paradis, princezna Caroline (dcera Grace Kelly a monackého knížete Rainiera), Baptiste Giabiconi, vnučka režiséra Ridleyho Scotta Cuba Tornado Scott, Geraldine Chaplin, Bella Heathcote, Gaspard Ulliel a další.

Podívejte se do fotogalerie na celou kolekci Chanel Metiers d'Art 2016/2017.

 

EBC promo