Lacroix Forever

Christian Lacroix bude možná zachráněn od totálního krachu. Pomocnou ruku tomuto módnímu domu údajně podala firma Bernard Krief Consultants, která má zájem o jeho koupi.

Christian Lacroix na Paris Couture Week začátkem tohoto měsíce představil zlevněnou kolekci luxusních modelů. Hluboký smutek a deprese bylo hlavní téma jeho přehlídky, která začala velkou cedulí se zlatým nápisem Lacroix Forever.

Modelky se předvedl jako vdovy zahalené do černé. Díky pohřební atmosféře se okamžitě začalo spekulovat o tom, že toto byla možná poslední módní přehlídka velkého Christiana Lacroix.

Pokud se kompletní výprodej kolekce nepodaří a neuskuteční se ani odkoupení firmy, vlastník módního domu Lacroix, Fallic Group začne s drastickým reorganizačním plánem.

Na vzniku luxusních kolekcí Christiana Lacroix dosud pracuje 124 módních umělců, jejich počet by měl být snížen na pouhých 12, informuje deník Drapers Online.

S formální nabídkou o koupi módního domu Christiana Lacroix by se firma Bernard Krief Consultants měla vyslovit zhruba za týden. Ta má zároveň zájem také o odkoupení francouzské módní značky Morgan, která stejně jako Lacroix zkrachovala.

EBC promo