MBPFW: Chcete večer na show Jakuba Polanky?

Třeba z této dobré zprávy: Do posledního místa beznadějně obsazenou show Jakuba Polanky, která je na programu dnes ve 21 hodin, může vidět úplně každý. Modelky (a modelové?) totiž vyjdou ven před prostor přehlídky. Buďte u toho!   

polanka 2f6e5

Klobouk dolů, skvěle dopadl výběr nové lokace. Samozřejmě, pražské centrum je pro všechny pohodlnější, ale filmovým ateliérům přímo v útrobách strahovského stadionu vlastně není co vytknout. A to, jak ho tým MBPFW proměnil v „módní scénu“, na níž se odehrávají přehlídky, je prostě skvělé. Bílá podlaha i zdi, lavice na sezení a světla, nic víc není potřeba. Takhle má vypadat prostor fashion weeku!

atmo 1b02f

Na módu se už jen nekouká, o módě se i mluví. Nemáme teď ani tak na mysli nadšené diskutování, hodnocení, tiché pomlouvání, bezradné povzdechy a jiné verbální projevy provozované mezi přáteli nad jednotlivými kolekcemi, ale to, že na pražském fashion weeku se na oficiální úrovni setkávají módní profesionálové s módními fanoušky a nadšenci a předávají si informace. Už naprosto přirozeně. Například na včerejší celodenní konferenci Business Forward Forum do The Chemistry Gallery, se před spíkry od nás i ze zahraničí sešlo dost početné publikum a všichni se společně bavili o budoucnosti, udržitelnosti i všem ostatním, co se týká módy. 

bff 85c9f

 Ale co to hlavní, přehlídky, respektive kolekce? Nebudeme ještě hodnotit celkově, na to je brzy, zatím jen naznačíme a ukážeme vám naše zatím nejoblíbenější looky.  

Monika Drápalová

MONIKA DRAPALOVA MBPFW FW16 2632 ac59e

 

Pavel Brejcha

PAVEL BREJCHA MBPFW FW16 1431 a13b4

 

DNB Denisa Nová

Denisa Nova DNB MBPFW FW16 1621 58443

www.mbpfw.com

#MBPFW #FW16 @mbpfw@elleczech

 

 

EBC promo