8 tipů, jak vypadat v roláku cool

Tenhle konzervativní kousek je naprosto skvělý základ vrstvení a oživíte díky němu spoustu oblečení. Třeba i toho letního, o kterém jste si myslely, že jej již musíte uložit do skříně. Rolák se kombinuje opravdu snadno a díky street style ikonám víme, jak z něj vytěžit maximum. Podívejte se na způsoby, jak nosit rolák, být při tom mega cool a přitom v teple!


rol2 bbdc2

Nerada nosíte košile zapnuté až ke krku a jen tak? Přidejte rolák. Na košili, i pod košili. V této nonšalantní kombinaci zvládnete celý den, od pracovní schůzky až po večerní kino.


rol3 f084a

 

Když nevíte coby, zvolte XXL. Ať už v délce či objemu. Veký svetr poslouží na podzim namísto kabátu a zachrání vás v chladných dnech, kdy nechcete nic vymýšlet a potřebujete být pryč z bytu za 5 minut. Přetáhnout přes hlavu, vlasy schovat do roláku a máte vystaráno. 


rol1 c7003

Vezměte si rolák pod svoji oblíbenou mikinu, dodáte jí tak na eleganci.


rol4 c26cd

Pokud jste ještě dostatečně nevynosily nové letní šaty nebo lehký top z dovolené, nezoufejte. Nemusíte je schovávat pod kabátem. I přes rolák vypadají skvěle a aktuálně to je velký trend.


rol6 f0201

Ani rolák sám o sobě nemusí být upnutý a nudný. Pokud hledáte výrazný kus, který si budete hýčkat, sáhněte po tom z kvalitního chlupatého materiálu, třeba angoře nebo kašmíru. Zahřeje a je chic.


 rol7 5ff9a

Pokud naopak nefandíte objemným vrškům, sáhněte po roláku bez rukávů, který si zamilovaly třeba sestry Olsenovy. Perfektně vypadá samostatně i přes top s dlouhým rukávem - vyzkoušejte nějaký se vzorem.


 

rol9 08535

Tón v tónu vypadá cool sám o sobě, o tom jsme psali již tady. Celý outfit v jedné barvě rozptýlí a odvede pozornost od samotného roláku. 


 

rol8 3744a

Hra kontrastů, která zaujme. Odhalené břicho a zakrytý krk. Takhle nosí rolák mladé hvězdy, jako je Kendall Jenner nebo Gigi Hadid.

A co vy? Podělte se s námi i o své tipy!