Cool & trendy kolekce, které musíte vidět (i mít)

Také se hned od 1. srpna zbytečně soustředíte už jen na konec léta nebo rovnou podzim? Tak, a dost.

Léto je teprve v půlce a to je potřeba si pořádně užít. I fakt, že tahle sezona tolik nahrává všem roztomilým, tak trochu infantilním, ale hlavně cool a zábavným kolekcím.

Do těchto čtyř jsme se zamilovali po hlavě a máme za to, že u vás to bude naprosto stejně. Opravdu. Co by vám právě teď nemělo chybět ve skříni? Podívejte se na TOP výběr podle ELLE.

LAFORMELA FIT & SLIM

laformela fitslim da518

Buďte fit & slim ať už vaše příprava do plavek probíhala s přísným režimem nebo neprobíhala... vůbec. V nové mikině od značky LAFORMELA to může být jedno. I všechny ostatní ready to wear kousky ze sportovně laděné kolekce – oversized košile, široké džíny, šaty nebo pencil sukně – unosíte stejně dobře teď i na podzim. 


 

Jeremy Scott x Longchamp

Longchamp Jeremy Scott For Longchamp As Seen On Tv FW17 b6cc1

Co myslíte? Stala by se  Marilyn Monroe hollywoodskou hvězdou první velikosti bez existence televize? Určitě ne. Návrhář Jeremy Scott to ví, a proto v nové sběratelské edici pro Longchamp spojil slogan “AS SEEN ON TV” společně s portrétem jedinečné ikony glamouru 50. let.

Pop artový kousek je již nyní k dostání v butiku Longchamp v Praze.


 

Vans x Peanuts

FA17 Classics Peanuts Collection Group LOW QUALITY 18b1e

Značka Vans moc dobře ví, že ať už máme jakkoli velkou nohu, v každém z nás je kousek dítěte. A kdy jindy to dítě v sobě probouzet, než právě během léta? Jejich nejnovější kolekce se proto nese v duchu komiksu Peanuts, v hlavní roli s bílým pejskem Snoopym.

Kolekci najdete v kamenných obchodech Vans a online na Footshop.


AlexMonhart Polished

ART02 Tereza 3c162

Také vám na jaře přišlo, že kdykoliv se jdete projít Prahou a vidíte hezkého kluka, má na sobě zákonitě batůžek AlexMonhart? Teď to bude stejné. Ale k hezkým klukům přibydou i holky a všechny batůžky se budou lesknout.

Nová kolekce lakovaných batohů AlexMonhart je zase o něco elegantnější, než ty předchozí, a díky možnosti si batůžek během chvilky složit do malého psaníčka si ji zamilujete nejen na všechny své výlety, ale také na nekonečné letní party.

Kolekci batohů najdete online na www.alexmonhart.com nebo offline v showroomu Lab 24 a Freshlabels backpack store.

  

EBC promo