EVOLUCE STYLU: ANGELINA JOLIE

Slavná herečka má v pózování na červeném koberci letitou praxi. Už jako malá se na něm ukazovala po boku svého otce Jona Voighta, když ho doprovázela na filmové premiéry. Roztomilé řasené šaty a perly na krku Angelině dlouho nevydržely. Od počátku devadesátých let do roku 2000 se na red carpetu neukazovala jinak než oděná do tmavých kožených modelů, které ještě zvýrazňovaly její bledou pleť. Světu se v té době společně se svým rockovým manželem Billym Bobem Thortonem veřejně přiznávala k lásce k sado-maso praktikám a nebála se ani šokovat prohlášením, že jako malá chtěla být hrobařem. To půvabnou celebritu s rozvodem brzo přešlo. Dojem na celý svět udělala svou rolí supermodelky ve filmu Gia, za který byla dokonce oceněna Oscarem.

Role neohrožené Lary Croft ji následně pasovala na nejvíc sexy ženu světa a symbol sex-appealu. Angelinu si nemusíte pamatovat pouze z filmů jako Sedmý hřích, Pan a paní Smithovi, Wanted, Výměna, Salt nebo Cizinec, ale rovněž jako tvář módního domu Louis Vuitton, kde se svou kabelkou zapózovala na voru uprostřed kambodžské džungle.

Angelina v průběhu let poznala, že kožené modely je lepší nechat viset ve skříni a raději zdokonalit styl, který vyzdvihne její opravdovou krásu. Půvab jednoduchých couture modelů ještě násobí doprovod jejích roztomilých dětí a manžela Brada Pitta. A právě rodina, již miluje nadevše, ji dovedla k zásadnímu rozhodnutí nechat si kvůli strachu z rakoviny preventivně odstranit obě ňadra. Angelina má náš obdiv!

Na to, jak šel s Angelinou čas, se mrkněte do galerie.

EVOLUCE STYLU: ANGELINA JOLIE