REKLAMA
REKLAMA

Inspirace z Instagramu: athleisure i do kanceláře

Athleisure. Trend, který si zamilovaly snad všechny street style hvězdy, včetně Veroniky Heilbrunner i Miroslav Dumy. Není divu. Je hravý, budí pozornost a díky sportovním kouskům a materiálům je i dost pohodlný. Jsme si zcela jisti, že minimálně o víkendu si ho zamilujete také, ale bát se ho rozhodně nemusíte ani v pondělí. V dobré kombinaci si totiž sportovní oblečení můžete vzít klidně i do kanceláře. Neukládejte tepláky, svoji Adidas mikinu ani kotníčkové tenisky. Stačí se inspirovat od stylových holek, které athleisure nosí dnes a denně – do města i na poradu.

Vybrali jsme tři cool looky z Instagramu podle Pernille Teisbaek, Tine Andrey a Ericy Choi a v online obchodech našli kousky, ze kterých si stejný look sestavíte také, tak směle do toho!

Pernille Teisbaek

(@pernilleteisbaek)

Vše je hlavně o dobře rozvrhnutých kontrastech. K širokým teplákům s pruhem na boku dánská stylistka Pernille zvolila elegantní kabát a chic mini kabelku a výsledek je na jedničku. 


 

Tine Andrea

(@tineandreaa)

Masivní kotníčkové Nike Air Force už dávno nejsou jen pro basketbalisty. Skvěle vypadají i ke kostýmu a krátkému kožíšku. Na outfitu norské blogerky Tine nás hodně baví i hra délek svršků. Vykukující sako pod kabátem vypadá mega cool.


 

Erica Choi

(@eggcanvas)

Velká sportovní mikina s logem a k ní dlouhá průsvitná sukně. Že by vás to tahle dvojka také nenapadla? Ale vypadá překvapivě skvěle. S kotníčkovými kozačkami, ale na jaro klidně i s teniskami.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA