REKLAMA

Jak najít svůj módní styl

Ne pro každého je osobní styl naprostou přirozeností a samozřejmostí. Orientace v aktuálních trendech vám může v něčem pomoci, ale pokud jde o vyjádření vlastní osobnosti, potřebujete něco víc.
Jak jednou prohlásila jedna z největších žen módy Gabrielle Chanel: „Móda bledne, jen styl zůstává.“ To je výrok, s nímž nelze než souhlasit.

Jak se tedy vypracovat k věčnému okouzlujícímu stylu, kterým se odlišíte od ostatních?
Ti, kteří nám mohou s hledáním pomoci, jsou právě ti, co jsou nejvíce vidět – tedy celebrity.

Od bulvárních časopisů přes blogy, osobní internetové stránky až po promenády na červeném koberci, zde všude se můžete inspirovat nezaměnitelným stylem hvězd.
Podívejte se na dámy, které se svým elegantním a vytříbeným stylem zapsaly do dějin módního průmyslu. Jako Sophia Loren, která milovala zvýrazňování svých sexy křivek v oblečení, které přitom bylo velmi noblesní a svým způsobem i dekadentní.

Nebo Audrey Hepburn, kterou si všichni pamatujeme pro její unikátní a vysoce elegantní styl.

Ale i moderní hvězdy nám mohou napovědět, počínaje Lady Gaga, která si zvolila nezapomenutelný futuristický styl, přesně ruku v ruce s tím, co v sedmdesátých letech předváděl David Bowie aka Ziggy Stardust.
Další módní ikonou, jež otřásla módou červeného koberce a ovlivnila styl v ulicích a klubech, je sexy dračice Rihanna.
Možností je přehršel, jen záleží na tom, kterou celebritu si nejvíce oblíbíte a jejíž styl vám nejlépe sedí.

Kromě celebrit vám může pomoci i obyčejná hudba. Ať už je to vaše vášeň, ráda zpíváte, nebo jen pasivně posloucháte, všichni ji jistě máme rádi.
Nezáleží na tom, zda nás nadchne text, nebo jen melodie, protože v obou případech je součástí našich životů.
A ruku v ruce s hudbou jde i styl žánru – od rocku, punku přes rap, pop nebo indie či techno. Proto se nebojte ukázat, který hudební proud preferujete, protože to, co posloucháte, tím také jste.

Poslední zastávkou při hledání vašeho osobního stylu jsou určitě vaši přátelé.
Jsou to lidé, s nimiž si rozumíte, trávíte s nimi svůj volný čas a jejich styl vás chtě nechtě také ovlivňuje. To, že patří mezi vaše blízké, znamená, že máte společné zájmové body – sport, hudbu, ale i třeba jen humor.

Proto se zamyslete, co vám na vašich kamarádech nejvíce imponuje, a zkuste skrze to poznat sama sebe. Jakmile to dokážete, najdete i svůj optimální styl.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA