REKLAMA
REKLAMA

Letní must-have podle Francouzek

Stojíte každé ráno před plnou skříní a fakt nevíte co na sebe? Toto léto si výběr nejlepšího outfitu i doplňků maximálně zjednodušte a jděte na to jako Francouzky. Kromě toho, že se evidentně nějakým záhadným způsobem už rodí s dokonalým stylem, znají plno pravidel. A jak to u nich už bývá dobrým zvykem, všechny je překračují. S ničím si (na oko) nelámou hlavu a to je dělá ještě hezčí a stylovější.

Buďte jako ony, přestaňte dělat kompromisy a místo plné skříně se zaměřte na 5 věcí. Ano, přesně tolik jich totiž potřebujete na celou sezonu. Chcete důkaz? Podívejte se na Jeanne Damas, jednu z nejstylovějších Francouzek současnosti.

Tato It-girl je nejen hvězdou Instagramu a prvních řad na těch nejsledovanějších přehlídkách a dost častých objektem pro street style fotografy, ale taky designérkou. Založila vlastní značku Rouje, ve které nenajdete stovky různých šatů, tisíce triček, ani nekonečné množství bot. V tom to právě je. Navrhuje přesně to, co sama nosí a kolik toho opravdu potřebuje. Na přehlídky klidně jde ve stejných šatech dvakrát, podle jejích fotek to vypadá, že má jen čtvery džíny a pár košil a několik šatů. A přitom vypadá za každých okolností dokonale. Tato ztělesněná esence pravého francouzského stylu totiž moc dobře ví, že plná skříň ještě nezaručuje post módní guru.

Jaké jsou letní must-have podle Jeanne? Potřebujete následující:

  • džíny s vysokým pasem a nohavice do mírného zvonu
  • pár bílých košil
  • květované šaty (ideálně na knoflíčky, protože je můžete nosit rozepnuté přes plavky)
  • slaměné kabelka
  • slaměné espadrilky

Takže až budete zase stát před svým šatníkem nebo v obchodě před další (kolikáté už?) sukní a tričkem, o kterých stejně víte, že si vezmete na sebe maximálně jednou, položte si jednou otázkou. Co by si na sebe vzala Jeanne?

P. S. Nezapomeňte na červenou rtěnku. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA