Novou kolekci od Agenta Provocateura musíte vidět

Podvazek vykukující zpod kabátu při výstupu z auta. Prso vyklouznuvší z večerních šatů při neopatrném pohybu. Vzrušují vás fotky takových situací? Pak si užijete i kampaň Agent Provocateur pro podzim/zimu 2011. Slavná značka v ní uchopila téma celebrit a dotěrných paparazzi fotografů. Samozřejmě že po svém. Takže je v tom špetka vulgarity, hodně sexu, sebejistoty a fantastického spodního prádla. Její hlavní postavou je Paz de la Huerta, modelka a herečka, bad girl Ameriky. Kdo ji nezná, jako agentku provokatérku si ji zapamatuje jednou provždy.

A prádlo z kolekce? Nemá chybu. Je takové, jaké má prádlo být. Vaše křivky nemusejí být dokonalé, chybějící sex-appeal dodají rafinované podprsenky, dráždivé podvazky, průsvitné košilky nebo nálepky na bradavky. Nepotřebujete prsa velikosti C a 88 cm přes boky. Potřebujete Agenta Provocateura. Je tu hodně červené, černé, křiklavé růžové, spousta krajek a provázků.

Kolekci koupíte v butiku Agent Provocateur, Pařížská 12, Praha 1

P. S. Pro drsnější povahy jsme objevili další stránku Agenta Provocateura. Kolekci Soiree. A nemůžeme se rozhodnout. Je hororovější prádlo, nebo video k němu? Udělejte si názor samy. Ale varujeme – klip Les Fleurs du Mal (Květy zla) není pro lekavé povahy. Najdete ho v ELLE Tv.

EBC promo