Podzimní trendy, které nosí všechny cool holky

Kendall, Gigi, Sienna i Selena. A spolu s nimi další IT girls, které válí na módních molech, pódiích i filmových plátnech, ale hlavně: před street style a papparazzi fotografy. Co právě teď nosí a co se vám ve skříní tento podzim bude také dost hodit? Vybrali jsme ty největší trendy i víme, kde je dostat online i offline v high street obchodech. Buďte cool!

SHRNUTÉ KOZAČKY

trend slouchboots 54b5d

Chcete kozačky, které sluší každé noze? Pořiďte si ty shrnuté – nastavit si je totiž můžete přesně "na míru" a tuto sezonu jsou zpět a ve velkém. Nosí je sesterské duo Bella a Gigi Hadid i jejich kamarádka Hailey Baldwin a Kendall Jenner.

Kde je hledat?

ASOS, Zara.


 

ASYMETRICKÁ SUKNĚ

trend asymmetry c969b

Ideálně v midi délce a nějakém teplejším materiálu, díky čemuž budete vypadat elegantně i v teniskách a navíc vám nebudou mrznout nohy. Olivia Palermo během fashion weeků nenosila skoro nic jiného. 

Kde ji hledat?

TopshopMango.


 

KOSTKOVANÝ KABÁT

trend check 42b43

Když to venku vypadá jako v Londýně, přizpůsobte tomu i svůj look. Kostkovaný kabát, za který by vás pochválil i Sherlock Holmes, je uber stylový a hodí se prakticky ke všemu. Nosí se ty hodně oversized, takže zapátrejte nejprve u dědy nebo táty ve skříni – máte to dovoleno.

Kde ho hledat? 

Kromě dědovy skříně v H&M, Mangu, Topshopu nebo Massimo Dutti


 

BÍLÉ KOZAČKY

trend white 02afb

O smršti bílých kozaček na všech influencerkách už jsme psali samostatný článek. Bez těch se tuto sezonu skutečně neobejdete.

Kde je hledat?

H&M, Mango, Answear.


 

KALHOTOVÝ KOSTÝM

trend suit 4937d

Working class hero. Toho se z nás snaží udělat snad všechny značky nejen teď na podzim, ale i příští jaro a léto. Proč ne? Sako a dobře střižené kalhoty jsou geniální uniforma, se kterou ráno vyrazíte do kanceláře, večer přidáte tmavou rtěnku, a směle můžete na drink.

Kde ho hledat?

Zara, Stradivarius, Answear.

EBC promo