Vsaďte na žlutou a budete za hvězdu

Máte pocit, že vašemu šatníku něco chybí? Okořeňte svůj letní vzhled žlutou. Od hlavy k patě. Nebo v podobě jednoho, nepřehlédnutelného doplňku. A nezapomeňte ani na svojí make-up taštičku. Žluté odstíny dají vašemu dni šťávu. A je jedno, jestli si vyberete jemné pastelové odstíny, tóny evokující pořádnou porci citronového sorbetu nebo žhavé, polední sluníčko. Nosí se všechny a ve velkém. 

V letních kolekcích najdete šaty v nádherných odstínech žluté, které vypadají skvěle spolu s oranžovými, zářivě modrými a zelenými doplňky. Nechybí ani kalhoty a výrazné topy. Do práce nakráčejte ve žlutém kalhotovém kostýmu, na rande v zářivě žluté sukni a budete v obou případech za hvězdu. Když nemáte náladu na žluté oblečení, pak tu jsou perfektní doplňky - od bot po kabelky. 

Odstíny šatů si vybírejte stejně jako make-up, tedy podle odstínu své pleti. Žlutá totiž sluší každému, stačí najít tu správnou. A když už je řeč o make-upu, vyměňte své oblíbené černé linky za sytě žluté. Rozzáří váš pohled během několika vteřin.

Podívejte se do fotogalerie na 25 důvodů, proč žlutou potřebujete ve svém šatníku i vy.

EBC promo