Z přehlídek Victoria’s Secret: jak nosit spodní prádlo

Necítíte se dost sexy? Potřebuje vás milostný život zásadní vzpruhu? Chcete, aby všem v šatně fitness centra došla řeč? Kupte si nové prádlo. Ale pozor, nemyslíme to bavlněné nápisem Hello Kitty, ve kterém si máte chuť zalézt s knížkou do peřin. Potřebovat budete něco docela jiného – dráždivého, luxusního, smyslného, rafinovaného. Takové, které jeho zvedne ze židle a z vás udělá nového člověka.

Nevěříte, že tohle všechno spodní prádlo umí? Zkuste to a uvidíte. A abyste šla na jistotu, investujte do prádla Victoria’s Secret. Nosit se dá na řadu způsobů.

Sportovně
V roce 2010 zvedaly modelky na přehlídce činky. Prádlo našlo inspiraci ve sportu. V barvách, střizích i vzorech. Na ženskosti a rafinovanosti ale rozhodně neztratilo.

Pohádkově
Miranda Kerr a spol. se v andílky přeměňují neustále. Křídla zřejmě v ložnici nosit nebudete, ale prádlo, které z vás udělá anděla, bezpochyby seženete. Pokud byste raději něco modernějšího, hledejte podprsenku jako vystřiženou z komiksu.

Sladce
Zkusit to můžete i jako cukrová panenka. Co k tomu potřebujete – pastelové barvy, krajky, růžičky. Že budete k nakousnutí, je asi zbytečné dodávat.

Myslivecky
Jaké prádlo si koupit na podzim? Nejlépe v zelených barvách a s peříčky. Vybavuje se nám chata u lesa, oheň v krbu, kožešiny na podlaze…

Blyštivě
Diamanty patří k ženám. Tak proč je nenosit s nebo na spodním prádle? A když ne diamanty, tak alespoň blyštivé kamínky.

Klasicky
Nevybraly jste si? Pak zkuste to, co bude fungovat vždycky. Satén, krajku, červenou barvu, korzet či panensky bílou.

Pro názorné příklady si prohlédněte naši fotogalerii. Najdete v ní i snímky ze včerejší poslední přehlídky nejvíc sexy prádla na světě.

EBC promo