APPDATE: ELEKTRONICKÝ STYLISTA

Dobře znáte pocit bezradnosti u otevřené skříně? Najednou se vám jeví všechno nepadnoucí, zakoupené bez rozmyslu nebo jednoduše proklínáte své křivky? Těmto scénářům můžete učinit rázný konec s novou aplikací My Shape Stylist

My Shape Stylist je bezplatným osobním poradcem ve vašem telefonu, díky kterému budete vždy vědět, co přesně si máte obléknout. Rychle a dokonale zanalyzuje tvar vaší postavy a vybere lichotivé kousky, které by neměly ve vašem šatníku chybět.   

0

My Shape Stylist není ledajaká aplikace, její přesnost je zaručená zadanými mírami vašeho těla. Zjistíte tak, zda je tvar vaší postavy trojúhelníkový, oválný, hranatý, nebo ve tvaru přesýpacích hodin či obráceného trojúhelníku. Aplikace My Shape Stylist je jasně a přehledně řešená, takže vám vše bude rychle srozumitelné, a navíc je doplněná krásnými ilustracemi. Jejím dalším nesporným plusem je, že není vlastněna ani vyvinuta žádnými výrobci oblečení, takže je naprosto nestranná. 

A jak celá aplikace funguje? 
Nejprve budete muset strávit nějaký čas měřením sebe samé. Dbejte o pravdivost čísel, aby byl výsledek co nejpřesnější. Jakmile vyplníte míry, zobrazí se vám tvar těla a rady, čeho se vyvarovat, a co naopak bude vaší postavě lichotit. A pak už můžete jen nakupovat!

EBC promo