Čas nakupovat! Nikdy to nebylo jednodušší

Jsou dvě skupiny lidí. Ti, co oblečení a doplňky nakupují online a milují to, a ti, co nedají dopustit na kamenné prodejny, protože se bojí, že to, co jim dorazí z e-shopu nebude podle jejich představ. Patříte do druhé skupiny? To pro vás máme skvělé zprávy.

Bát se využívat online nákupů už nemusíte, protože Answear.cz otevřel svou novou výdejnu! A rozhodně byste se tam měli také vydat. Víme hned o několika důvodech, proč.

1) Je přímo v centru Prahy. Nachází se pouze pár kroků od Václavského náměstí v Galerii Myšák a vstup do výdejny je možný jak z Vodičkovy ulice, tak i průchodem napříč rozkvetlou Františkánskou zahradou. Mají otevřeno každý všední den od osmi do osmi, takže své nové kousky si tak můžete vyzvednout kdykoliv, před prací nebo třeba po cestě na kávu s kamarádkou.

2) Budete si připadat jako v luxusním butiku. Během utváření prostoru byl kladen důraz na celkovou atmosféru prostoru, aby se zákazníci během jejich návštěvy a zkoušení módních nezbytností z Answear cítili uvolněně a pohodlně.

3) Odnesete si jen to, co vám sedí. Výdejna slouží k osobnímu převzetí balíčků, ale na místě si můžete vyzkoušet a koupit jen to, co se vám bude líbit. Už žádné nezdařilé objednávky!

4) Když si nebudete jistá, poradí vám stylista. Zákaznický servis a přístup je pro Answear.cz nesmírně důležitý, proto zaměstnanci výdejny aktivně pomáhají zákazníkům s výběrem těch nejlepších kousků a vyřizují s nimi případné reklamace a vrácení zboží.

Na co ještě čekáte? Navštivte Answear.cz, kupte si něco hezkého a přijďte se podívat do jejich nové krásné výdejny také!

 

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA