REKLAMA

Code:Mode

Od 26. 11. do 28. 11. proběhne opět festival autorské módní tvorby Code:Mode, tentokrát v dominantní funkcionalistické kachlíkové budově na Vltavské, která se již osvědčila na letošním Designbloku.

Code:Mode je skvělou příležitostí, kde nakoupit vánoční dárky pro své blízké a zároveň podpořit mladé designéry, kteří představí své šperky, šaty, tašky, knihy a doplňky všeho druhu. Co vás naláká na podzimně-zimním Code:Mode? Například textilní náhrdelníky značky Blanq nebo originální šperky Markéty Richterové, půvabné asijsky laděné šaty od La Femme Mimi, elegantní kousky z dílny SUUS nebo prověřené modely od ZdenkyImreczeové, Zuzky 7dubské a Zuzany Veselé a mnoho a mnoho dalšího.

Každý si na Code:Mode najde, čím koho obdarovat – veselé plastové náušnice pro dceru, barevná sluchátka pro syna, zajímavé retro sluneční brýle pro kamarádku, šik klobouk pro přítele a pro vás třeba elegantní sukni.

Doprovodný program je plný zajímavých akcí, jako jsou módní přehlídky, divadla nebo jen dýdžejská produkce. Nebojte se přijít se svými dětmi, pro ně bude připraven dětský koutek. Ti, kdo si budou chtít vydechnout nebo v klidu popovídat s přáteli, mohou v odpočinkové zóně nad kavárnou Bio Oko.

Jak lépe strávit studený listopadový víkendový den než na Code:Mode? Vstup je zdarma.

Bubenská 1, Praha 8, metro Vltavská

Pá 15.00–22.00 (party min. do 2.00)
So 10.00–22.00 (party min. do 2.00)
Ne 10.00–17.00

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA