Cool letní inspirace pro dny, kdy nechcete nosit šortky

Nepleťte si aktuální letní kalhoty s nevzhlednými modely, ve kterých se jen přebíhá od hotelového bazénu do restaurace, kam vás v šortkách nebo minisukni odmítají pustit. Letošní modely jsou pořádně cool a můžete v nich klidně přijít na party, romantické rande i do práce.

Široké, vzdušné nohavice z lehoučkých látek jsou perfektní alternativou k sukním. Vypadají stejně skvěle s jednoduchým tílkem, sexy crop topem i halenkou s odhalenými rameny. Užší modely kombinujte s volnější denimovou košilí, tričkem nebo kratší tunikou. Nezapomeňte se některé z úžasných bot, ať již na podpatku nebo bez a cool kabelku. Doplňky hrají klíčovou roli! 

Letní kalhoty mají jednu obrovskou výhodu - dají se nosit od rána do večera, z kanceláře rovnou na večírek, z letadla na pláž, z party do práce. V poledne příjemně chladí a když se večer jeden drink protáhne na několik, ochrání vás i do brzký ranních hodin. 

Spoustu inspirace načerpáte od modelek a celebrit, které si letní kalhoty zamilovaly stejně jako my. V galerii navíc najdete tipy, kde koupíte 15 cool modelů do města, na party i na prázdniny. 

EBC promo