Exkluzivně v ELLE: Nová cool kolekce Gucci Garden

Alessandro Michele od svého nástupu na post kreativního ředitele italské značky Gucci se permanentně stará o pořádný rozruch. Kluky oblékl do hedvábných halenek, holky do super lesklých a sexy kreací, o kterých si na první pohled můžete říct, že jsou moc, ale hned se do nich zamilujete.

Zatímco jiní designéři potřebují rok a více, aby si získali přízeň celebrit, stylistů, zákazníků a ještě navíc módních kritiků, Alessadrovi stačil jeden jediný den. Od ledna 2015 se o něm prakticky nemluví jinak než v superlativech. Jeho excentrické šaty a doplňky plné kytek, hadů, mašlí a koček plní stránky módní magazínů a Instagram ve velkém. Chtějí je všichni.

Patříte-li, stejně jako my v ELLE, mezi Alessandrovy velké fanoušky, máme pro vás skvělou zprávu! Designér udělal další kolekci a nemusíte na ni čekat několik měsíců. Gucci Garden s úplně novým potiskem bude k dostání od 5. července a to pouze on-line.

Gucci Garden

Těšit se můžete na topy, džíny, tenisky, kabelky, sukně, plisované šaty a bundičky s úplně novým vzorem, který Alessandro navrhnul. V zahradě Gucci se prolínají rozkvetlé růže s ptáčky, barevnými motýlky, beruškami a sexy hady na krémovém nebo černém podkladu. Určitě si kolekci nenechejte ujít, kousky budou pouze v limitovaném počtu kusů. 

Jak kolekce vypadá? ELLE vám exkluzivně přináší celou kolekci Gucci Garden. Ale pozor! Budete chtít naprosto všechno, takže si už začněte dělat místo ve skříni.

 

EBC promo