JAK SE NEJLÉPE SBALIT NA CESTY

Každoročně vyrážíte na dovolenou s otázkou „mám určitě všechno“? Nebo naopak vaše zavazadla praskají ve švech, že už se do nich nedá nic přibalit? Naučte se efektivně sbalit kufr a uvidíte, že tentokrát se do něj vejde úplně vše. Stačí si řídit 5 základními pravidly balení na cesty.

1. udělejte si seznam
Použitím cestovního seznamu se ujistěte, že máte všechno. Popřípadě vyřaďte položky, bez kterých se na dovolené obejdete.

2. uplatněte kombinování
Promyslete cestovní šatník tak, aby byly jednotlivé kousky kombinovatelné mezi sebou. Další skvělý způsob jak ušetřit místo v kufru je omezit počet bo. Proto vyberte pouze univerzální pohodlné kousky. 

3. doplňte šatník
Doplňky nechte doma. Dovolená je nejlepší příležitost pro jejich nákup. 

4. všechno mini
Málokdo si umí představit dovolenou bez fénu nebo žehličky na vlasy. Je to tedy nezbytná součást cestovního seznamu. Abyste ušetřili trochu místa necestujte s klasickou velikostí a raději si kupte cute cestovní mini variantu.  

5. co kdyby...
Pokud se zrovna nechystáte do tropického pralesa nebo na saharu, nechte doma varianty oblečení „co kdyby“, které máte zafixované. Co kdyby pršelo, co kdyby byla zima, co kdyby... Ideální dovolená je přece plná takových nepředvídatelných chvílí.

EBC promo