REKLAMA

Je tu další Cakebreak, tentokrát naposled

V pátek 12. srpna se uskuteční v pořadí už pátý bleší trh Cakebreak, tentokrát s lehkou příchutí nostalgie. Bude to totiž blešák poslední. Naposledy tak máte možnost navštívit známou smíchovskou akci.

Poslední Cakebreak se odehraje přesně rok po své premiéře, a to v pátek 12. srpna od 16 do 20 hodin v prostorách Meet Factory. Zúčastní se ho na 67 prodejců a jako obvykle budete moci kupovat jen zboží z druhé ruky. Najdete tady oblečení, ale i knížky, porcelán doplňky nebo stánek s typickými veganskými cupcaky a koláči, podle kterých získal dnes už tradiční blešák svůj název. Ti, kteří po půldenním nakupování nebudou mít dost, se mohou těšit i na afterparty, která proběhne od osmi večer v prostorách baru.

Proč bude pátý Cakebreak posledním? "Skončit se má v nejlepším, aby se mohlo vzpomínat na 'zlaté časy'. Vymýšlíme pro vás nový formát akce, lepší. Nikdy jsme nechtěly být další Code:Mode ani dělat blešák 've velkém'. Proto bude páté pokračování blešáku v této podobě posledním a na podzim na vás bude čekat nové překvapení," vysvětlují pořadatelky Eva a Kateřina na svých Facebookových stránkách. Evidentně tedy není všem dnům konec. Zatím si ale pojďme užít Cakebreak s názvem Naposled, a to do pražské Meet Factory v ulici Ke Sklárně 3213/15. Vstup je jako vždy zdarma. Dorazíte?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA