MUST HAVE: Hodinky

I když se s příchodem každé nové sezóny mění trendy závratnou rychlostí, existuje pár kousků, které z módy nikdy nevyjdou. Bílé tričko, dobře padnoucí džíny, černé sako a samozřejmě hodinky. Jednoduchý doplněk, který skvěle nahradí i složité variace výrazných šperků, je zkrátka nezbytnou součástí každého šatníku a ať už vsadíte na elegantní z drahých kovů, nebo fancy barevné, vždycky budou středem pozornosti.

A navíc díky nim třeba konečně začneme chodit včas! 

Chanel White Beige Gold

Ukážou vám čas i datum, jsou vodotěsné a díky bílému keramickému pouzdru v kombinaci se slitinou zlata v béžovém odstínu, působí dokonale žensky.

Rado Esenza Ceramic Touch

Designově čisté hodinky, které můžete ovládat pouhým dotykem díky jemnému tlaku a posouvání prstů po bocích pouzdra, si zamilujete. Pravá strana pro minuty, levá pro hodiny. Žádná korunka, žádné zlomené nehty!

rado

Hermes Arceau Small

Vsaďte na barvy a pořiďte si klasický kousek s koženým páskem v růžových tónech.

hermes

Komono Winston Print series X Basquat Series

Propojení značky Komono s newyorským umělcem Jean-Michaelem Basquitem dalo za vznik ojedinělé kolekci. Na pásku každého kusu můžete najít výřez z jeho obrazu, a domů si tak odnesete pravý originál.

komno

Karen Millen Snake Print Leather Watch

Kombinace černé kůže a zlatých detailů je nesmrtelná.

karen-millen

Casio

Vintage trend je k vidění nejen mezi fashion blogery, ale naplno mu propadly i celebrity. Zlatou klasiku od Casia prostě musíte mít!

CASIO-DB-520GA-1D-1

Hodinky Jazzmaster

Jsou dokonalé po technické i designové stránce a díky kombinaci oceli a růžového zlata skvěle doplní elegantní styling i casual look.

hamilton-jazzmaster

EBC promo