Must-have: Kožený vak

S příchodem vyšších teplot do šatníků proniká uvolněný styling. A stejně jako pravidelné střihy nahrazuje boho chic styling v kadeřnických salónech, formy bez geometrických pravidel najdeme i mezi kabelkami. Kromě plátěných kousků přes rameno se výrazným trendem street stylu stala i taška připomínající vak. Nejde ale o převratný objev.

První kousek svého druhu byl vytvořen módní značkou Louis Vuitton už v roce 1932 a pod názvem Noe byl považován za primárně praktický doplněk. A k čemu měl pytel sloužit? Navržen byl pro přenos přesně pěti lahví šampaňského, které se díky důmyslnému střihu nemohly rozbít. Stačilo umístit čtyři lahve klasicky a pátou následně doprostřed hrdlem dolů. Vše se následně utáhlo tkaničkou!

old_noe_bag_closetemotions

Kabelka se ale během chvíle proměnila v ikonický kousek a díky oblibě mezi Pařížankami odstartovala úspěch kožených produktů z dílny LV po celém světě.

Letos můžete vybírat z množství variant od výrazných tónů, přes metalické odstíny až po zvířecí nebo geometrické printy... My jsme pro vás pár favoritů vybrali. Hledejte v galerii.

EBC promo