Na vlastní kůži: můj fashion week

Pondělí: Pojízdný Dior
Než jsem si stačila zvyknout na pocit, že jsem od hlavy k patě oblečená v kouscích od Diora, dostala jsem za úkol vyřídit pár pochůzek na Starém Městě. Tušila jsem, že patnácticentimetrové podpatky nejsou stvořené k běhání po kočičích hlavách,“ popisuje Lay. „Na pomoc jsem si tedy vzala redakční vespu. Kombinace vzdušných šatů a námořnického kabátku byla dokonalá! Tenhle model (až na boty) bych rozhodně zařadila do svého šatníku.

Úterý: A zase Dior!
Znovu Dior a znovu v terénu. „Fashion consultant Honza mě poslal pro rekvizity na focení. Z celého modelu mě nejvíce baví návleky na ruce s kožešinkou,“ popisuje Lay a pokračuje: „Dají se nosit pod kabát nebo přetáhnout přes jeho rukávy. Jen v barevné kombinaci fialové a tyrkysové si připadám zbytečně nápadná.

O několik dní později…

Neděle: Do práce s Bottegou!
Neděle od slova nedělat? Kdepak! „Pracovní týden stážistky v ELLE nekončí ani v neděli – dostala jsem za úkol vrátit do butiků oblečení vypůjčené na focení. Uf! Zato jsem ale celý den prožila v modelu Bottega Veneta, který jako by někdo ušil přímo pro mě,“ vylíčila Lay. „Kombinace podzimních barev se mi ohromně líbila. A dokonce i boty Fendi, které jsem k šatům obula, byly navzdory podpatkům překvapivě pohodlné.
Zajímá vás, jaké modely Lay oblékla v průběhu týdne? Kupte si novou říjnovou ELLE, která je právě v prodeji.

EBC promo