REKLAMA

Nejoblíbenější nákupní adresy redakce ELLE

Kde opravdu nakupuje redakce ELLE? Některé tajné nákupní tipy z evropských a amerických velkoměst jsme vám prozradili v říjnové ELLE na straně 278. Pokračování vám přinášíme teď a tady.

BERLÍN

COS

Vše jednoduché, čisté. Věci vypadají luxusně, kvalitně a draze, ale vlastně drahé nejsou. Mám odtamtud šaty, tašky, přívěsky, šály, ponožky. Všechno. Kdyby mi velikostí sedly boty, mám i ty.

Kde: Friedrichstraße 83, Berlín

TIP: ZUZANA PELKOVÁ

HUGO

Pro mě nejlepší linie od Hugo Boss, která se nebojí experimentů a trendy střihů. Výborné jsou džíny z japonského denimu nebo saka. Řadu rozbíhal nadějný belgický návrhář Bruno Pieters. Až budete v Berlíně, nesmíte minout.

Kde: Friedrichstraße 165, Berlín

TIP: JAN KRÁLÍČEK

KODAŇ

FILIPPA K

Vzhůru do Kodaně! Jednoduchost a praktičnost ve skandinávském provedení. Trika, košile, ale i trenčkoty nebo zimní kabáty.

Kde: Ny Østergade 13, Kodaň

TIP: JAN KRÁLÍČEK

STOCKHOLM

LINDEX

V Lindexu nejradši vybírám kamarádkám topy, mikiny a šaty. Za vyzkoušení stojí i kosmetická řada, rtěnky v trendy odstínech a skvělé transparentní make-upy.

Kde: Kungsgatan 48, Stockholm

TIP: JAN SEMERÁD

CHEAP MONDAY

Džíny a trika, které nosí modelky. Otevřeno jen v pondělí, sobotu a každou první neděli v měsíci.

Kde: Kronprinsensgade 7, Kodaň

TIP: JAN KRÁLÍČEK

NEW YORK

ABERCROMBIE & FITCH

Jejich přeplácaná trička a mikiny s nápisy nemusím, ale vždycky si přivezu z cest jejich nátělníky. Jsou super – na tělo a dlouhé, takže mi v zimě netáhne na záda. Modrých, bílých, šedých a hnědých mám slušnou zásobu. Taky se mi líbí džíny a košile – oboje sedí moc hezky.

Kde: 5. Avenue 720, NYC

TIP: ZUZANA PELKOVÁ

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA