Nové hvězdy Converse

Propagace značky Converse.
Elle.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Byly jakousi deklarací hodnot, které vyznával jejich vlastník. Nezávislost a individualita, odvaha manifestovat vlastní "já" - tohle měl i nadále reprezentovat každý obutý pár. Lidé na celém světě totiž hledají přesně to, co se hodí k jejich osobnosti. Toho, v čem mohou realizovat vlastní přání. Kecky Converse Chuck Taylor poskytují možnosti, jak je využijete, záleží jen na vás.

Converse

I díky tomu Conversky už léta nacházejí cestu k mladým, odvážným lidem, kteří se vášnivě věnují svým zájmům a nebojí se realizovat své plány a přání. Důkazem, že nic není nemožné, jsou i nové Converse All Star Light.

Converse

Nové All Star Light zásadně mění charakter všech tenisek All Star, které se tak stávají dravějšími. Nový design zachovává všechny původní rysy klasických All Star bot, avšak přizpůsobuje se novým módním trendům. Tento elegantní design je k dispozici jak v plátně, tak v kůži, a samo sebou ve všech barvách, které jsou pro kolekci All Star známy, včetně módních pastelových barev.

Converse

Novinkou je také řada Converse Chuck Taylor Lady All Star, která je inspirována basketbalovými teniskami z roku 1930 určenými pouze pro ženy. Moderní design s lehce old-schoolovým nádechem ve výšce na půl cesty mezi klasickými keckami Chuck Taylor All Star a nízkými Slimkami, představuje další alternativu ke klasickým Converskám.

Converse
Converse

EBC promo