REKLAMA

PRIVATE AFFAIRS

Propagace značky Baldessarini.
Elle.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

PRIVATE AFFAIRS – pro novou vůni módní značky BALDESSARINI bychom jen stěží našli příhodnější název. Po Strictly Private, Signature, Del Mar a Ambre představuje nyní BALDESSARINI svou v pořadí pátou vůni pro muže – znalce všech příjemných stránek života. Stejně jako u jejích předchůdkyň stál i u zrodu této novinky zakladatel luxusní pánské značky Werner Baldessarini.

Baldessarini

„Našim cílem bylo vytvořit vůni, která bude ztělesňovat neodolatelný charakter dynamického muže BALDESSARINI. Muže, který nepostrádá styl, je úspěšný a dovede si vychutnávat luxus ve všech jeho podobách.“ Werner Baldessarini

S PRIVATE AFFAIRS nemusí muž soutěžit o pozornost ženy, naopak – on sám volí, která bude hodna jeho zájmu, aby s ní rozehrál svou ‚private affair‘. Vůně už jen dokresluje charisma úspěšného muže v nejlepších letech, jenž si dovede užívat všech stránek luxusního života. On je tu ‚pánem hry‘.

Nemusí se chlubit svými vítězstvími u něžného pohlaví, je diskrétní stejně jako flakon jeho vůně v exkluzivním, a přitom decentním platinovém odstínu zkombinovaném s elegantní černou. Už volba barev jako by symbolizovala vstup do privilegovaného světa bohatství a luxusu, do něhož mají šanci vejít jen ti skutečně nejlepší. Flakon PRIVATE AFFAIRS je jen dalším stupněm na elitním schodišti, kam patří nejlepší místa ve vybraných restauracích, soukromé tryskáče a luxusní jachty či designové apartmány na vrcholcích mrakodrapů uprostřed světových metropolí, kde nechybí ani privátní bazén či stylové jacuzzi.PRIVATE AFFAIRS – odlišuje muže od chlapců

Baldessarini

Stejně jako předchozí vůně BALDESSARINI je i PRIVATE AFFAIRS tím, co odlišuje skutečné muže od chlapců. Nejblíže má ke své předchůdkyni Strictly Private, ale jde o naprostý vonný solitér.
Poté, co se v kampani k Strictly Private objevila nová tvář muže BALDESSARINI reprezentovaná modelem Wernerem Schreyerem, vrací se PRIVATE AFFAIRS k tradičnímu hrdinovi, jemuž svou tvář opět propůjčuje Charles Schumann, známý z celé řady předchozích kampaní jak pro módní kolekce, tak i pro vůně značky BALDESSARINI.

Zatímco Werner Schreyer zosobňoval mladého muže vyznávajícího luxus, je Charles Schumann tím, kdo už všeho dosáhl a dovede si luxus vychutnávat v jeho nejvytříbenějších ingrediencích. Je ideálním představitelem všech vlastností muže BALDESSARINI: je mužný, náročný, charismatický – prostě takový, do něhož by se rád převtělil snad každý muž na světě a jemuž ‚padají kolem krku‘ i ty největší krásky.
„Charles je ideální tváří, pokud chceme oslovit muže bez rozdílu věku – stejně jako nová vůně PRIVATE AFFAIRS je i on nedbale elegantní světák. Nemusí se vžívat do úspěšného muže, protože on už jím bezesporu je.“
Vůně

Inspirací pro kompozici PRIVATE AFFAIRS se stala výrazná smyslnost exkluzivní kůže představující ryzí mužný akcent. Doplňují ji klasický fougérový tón vyzdvihující její osobitost a vyvažující svěží úvod. Výsledkem je pozoruhodná kombinace osvěžení a mužnosti podtrhující osobnost svého nositele.

HLAVA: Při prvním nadechnutí doslova exploduje svěží kaskáda bergamotu a muškátového oříšku, které vzápětí potvrdí špetka jalovce. Jejich svůdná kompozice se vyznačuje nepopiratelnou mužnou intenzitou.
SRDCE: Zde vládnou čistě působící tóny levandule a muškátu.
ZÁKLAD: V samém závěru přichází ke slovu klasika v podobě cedru a santalu doplněných přítomností vlašského ořechu a exkluzivní kůže. To vše dohromady vytváří bohatý a rafinovaný komplex vůně, jejíž poselství ryzí mužnosti nenechává nikoho na pochybách.


Soutěž

O vůně BALDESSARINI PRIVATE AFFAIRS si nyní můžete zasoutěžit s internetovou parfumerií FAnn.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA