Top 10 párů bot, které každá žena musí mít

Černá klasika

Ikonické lodičky Christiana Louboutina ovládly svět a nemít jejich dvojníka v základní výbavě zůstává na věky módním hříchem. Semišovou nebo koženou variantu si nenechte ujít a užívejte si jejich krásu na večírku i v práci.

Ke kotníkům

Obout je můžete k džínám i sukni a nikdy neuděláte chybu. Tyhle krásky na vysokém podpatku značky Saint Laurent podtrhnou váš styling v každém případě.

hbz-classic-shoes-to-own-06-ankleboots-saint-laurent-nap-lg

Při zemi

Vznášet se neustále v oblacích není třeba. Barevné, kožené, lakované… Teplé měsíce bez balerínek si zkrátka neumíme představit a ve snaze zkombinovat eleganci s pohodlím jsou jasným vítězem.

Picture_7_copy

Vzory

Nebojte se experimentovat a nezapomeňte do svého šatníku zařadit i zvířecí vzor. Leopard, had nebo zebra, volba je jen na vás.

Picture_8_copy

Metalické odlesky

Nemyslete si, že patří pouze na bál, tyhle lesklé krásky vám poslouží i v den, kdy budete chtít zkrátka zazářit. Nás baví pár z dílny Jimmy Choo.

Picture_11_copy

Sandálky

Jakmile převezme vládu léto, budou nedílnou součástí každého stylingu. Obout je můžete k maxišatům s květinovým potiskem, stejně jako ke kraťasům. Váš look s nimi bude perfektní.

Picture_10_copy

Klínek

Procházet se na vysoké noze ulicí není pro každou z nás záruka pohodlí. Fandíme ale platformám a botník nám bez nich připadá neuplný. Tajně si myslíme na Michaela Korse. No uznejte, nejsou nádherné?

Picture_12_copy

Tenisky

Kdo by jim odolal. Hodí se do práce i na večírek, komfort mají v popisu práce. Které vstoupí do vašich řad tuto sezonu? Jednobarevné, nebo ty s fancy potiskem?

Picture_13_copy_copy

Vysoké kozačky

Nesmrtelné boty z kůže na seznamu nutných kusů nesmíte opomenout. Z módy nevyjdou nikdy a s trochou péče přežijí navěky. Navíc poslouží dobře v zimě i v průběhu chladného jara.

hbz-classic-shoes-to-own-22-flatboot-gucci-nap-lg

Biker boots

Absolutní must-have pro všechny. V posledních sezonách se díky značkám jako Balenciaga či Saint Laurent staly každodenní součástí trendy outfitu. K hedvábné sukni jako kontrast, rotrhaným džínám jako nezbytnost.

Picture_14_copy

EBC promo